reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Hej, witam się tutaj:)

Nazywam się Patrycja i to jest moja pierwsza ciąża. Zaczęłam 14 tydzień i termin przypada na Nowy Rok- Sylwester. I tak sobie czytam Wasze forum, z racji przyjemności oraz przeczucia, że to jednak może być grudzien - postanawiam się przyłączyć:)

Witam serdecznie:)
 
reklama
hej
pegas, ździebko cię zinwigilowałam, bo widzę, że z moich okolic. chodzę do tego samego kudłatego, ale dopiero od tej ciąży, bo mój dżin wyjechał. znam o nim same dobre opinie i pisane i mówione. a ja jakoś nie umiem się do niego przekonać. i przeraża mnie fakt, że on z kliniki, o której dla odmiany są opinie okropne. no niby nie muszę tam... tylko w warunkach polskich to tak średnio umawiać się na cc do szpitala, gdzie się nikogo nie zna
 
synke
heh inwigilacja prawidłowa. Wiesz, mnie przeraża opcja porodu w większości katowickich szpitali, mam znajome położne i włos się na rękach jeży..
Jeżeli to Cię w jakiś sposób pocieszy- dwie koleżanki rodziły u niego i były zadowolone, to ostatnie wiadomości z pierwszej ręki jakie posiadam. Osobiście mam małe zaufanie do lekarzy, ale komuś zaufać trzeba.
Męża poinstruowałam, aby mu się szpitale kiedyś nie pomyliły i do kolejowego mnie nie wiózł...
Co za abstrakcja... człowiek się boi służby zdrowia! :)

woman- dziękuję:)
 
Ostatnia edycja:
ja właśnie 2 razy byłam w kolejowym, tylko mi się po wyjeździe mojego dżina i przyjęciu nowych zmieniły proporcje fajnych lekarzy do złych. mianowicie, pozostał jeden fajny, jeden nieznany i dwóch fatalnych, w tym jeden sadysta po prostu. jego obecność przeważyła na 'nie', bo miałam nadzieję, że w końcu polazł na emeryturę, niestety nadal jego nazwisko straszy:crazy:. ordynatora nie liczę, bo badał mnie raz i widziałam go jedynie na obchodach, nie wtrącał się w decyzje prowadzącego.
 
Witam mamuśki:)
Nareszcie trochę czasu żeby coś do was napisać:) Czytam na bieżąco,ale na pisanie jakoś brakuje czasu.

Wczoraj byłam na badaniach okresowych z pracy...ufff pani doktor nie bardzo chciała je podbić, mimo iż pracuję jako księgowa.Ale ją przekabaciłam:):tak:. Czytam o ruchach waszych dzidziusiów i się zastanawiam czy mnie moja córeczka już puka od środka. Faktycznie w pierwszej ciąży ciężko to poznać:( :no:Czekam na to z utęsknieniem. Wizyta u gina w czwartek..już nie mogę się doczekać...
buziaki dla Was:-D
 
mam pytanie do rdzennych forumowiczek grudniowych. po co tyle tematów pobocznych? zajrzałam tam i zauważyłam, że tam toczy się normalna dyskusja, niekoniecznie zgodna z tamtejszym tematem, a która mogłaby spokojnie być w tym tutaj, bo ten tutaj jest główny jak sądzę:confused:. dotąd byłam na forach, gdzie był podział na temat główny, temat zdjęć często dostępny jedynie dla zamkniętej liczby osób i ewentualnie osobna tabelka, tylko i wyłącznie tabelka aktualizowana przez jedną osobę na podstawie info podawanych przez pw lub na wątku głównym. jakoś to tak poukładane i jasne było.
a tu efekt jest taki, że na temacie głównym gadka krąży niemal wyłącznie wokół ruchów, czy któraś czuje czy nie i szczątkowo innych problemów. tak jakby towarzystwo rozlazło się po wielu pokojach i w sumie to się myli, w którym pokoju aktualnie o czym się gada, a nie chce się tyłka podnosić i zaglądać co chwila do wszystkich, żeby być na bieżąco:oo:.
 
reklama
Synke -myślę że każda z dziewczy była też na innych forach, owszem każde funkcjonuje inaczej , 6 lat temu też siedziałam na tym forum i był jeden główny temat i pełno pobocznych, nikt nie narzekał , teraz chyba też nikt nie narzekał , chyba że przeoczyłam , owszem czasem wtrąca się coś nie na temat , ale ja wiem czy to taki problem ? Może warto wybrać moderatorkę żeby trzymała wszystko w ryzach ? jak dla mnie jest ok , nie wiem jak uważają inne dziewczyny które przecież codziennie się udzielają...

masia 30 -witamy serdecznie :-)
mb - cierpliwości pewnie lada chwila ktoś zapuka :-D:-D i czekamy na relacje z wizyty

Miłego dnia :-)
 
Do góry