reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam !

Oregano -takie kłucia to norma , przynajmniej ja w obu ciążach miałam , jak dostaniesz skurczów to poznasz ,są nie przyjemne połączenie bólu jak przed @ najczęściej z napinaniem i twardnieniem brzucha , zazwyczaj od ok 20 22 tc jeśli nie pojawia się zbyt często ( kilka razy dziennie ) to norma to skurcze Braxtona czy jakoś tak. Zapytaj ginka, najlepiej :tak:

Witaminka - udanego podglądanka ;-)

Woman -czekam na taką samą wiadomośc od koleżanki , miała tyle operacji i zabiegów że ho ho , ostatnio po wielu próbach udało się udrożnić jajowody i kilka dni temu miała owu , czekam na dobre wieści za kilka dni:-)

Miłego słonecznego dnia dziewczyny
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Nareszcie słońce i ciepełko. Mam nadzieję na długie i upojne spacerowanie:-D

witaminka witaj:-D Super, że wszystko dobrze poszło. Taka podróż to wyzwanie, ale Wy dzielni, zaprawieni w bojach przecież, cóż to dla Was:tak:?!

oregano dokładnie jak mamaktosia pisze pobolewanie brzucha w ciąży to norma. Dopóki nie są to regularne skurcze nie ma co panikować i stresować siebie i dzidzia :tak:

woman suuuuuper wiadomość:-D
 
Witam dziewczęta:)
witaminka
teraz trochę odpocznijcie, najważniejsze, że w domku.
woman
nic tylko się cieszyć:)


U nas dziś piękna pogoda, nareszcie. Odebrałam wyniki krwi, na szczęście anemii nie mam. Wszystko ok. Teraz tylko czekać na czwartkową wizytę. Życzmy miłego dnia:)pozdrówka:-)
 
aaaa, no mi ta straszna kobieta powiedziala ze w ciazy nie moze mnie bolec brzuch i ze mam isc do szpitala niech tam sie mna zajma!! nie powiedziala co z bobuchem, wiem ze serdusio bije bo to widzialam i wypielo sie pupa do tej baby! szyjka trzyma to nie wiem po co mam isc do szpitala! jutro prywatna wizytka oby owocniejsza :)
a pobolewania mam od pcozatku ciazy, ja niestety wrazliwa na wszystko i wiecznie mnie cos boli to teraz nie inaczej :)

ale siedze juz w domku i probuje sie relaksowac :)
coprawda 4kg na plusie dalej, brzuch wywalilo juz i co nie zaloze to za male :szok: shopping moze jutro jakis znow :-D
 
hej
Ja po pracy,ostatni raz bylam na wakacje,,teraz dopiero 26 sierpnia wracam...na miesiac tylko....

witaminko witaj...a jaka roznica czasu u was?? na pewno sie przystosuje,kwestia czasu...

laper to daj znac po ginie...ale naprawde zniechecajaca ta twoja lekarka...ja tez juz raz bylam na shopingu,ale nakupowalam na alto,a tu jesien jest i lipa...

oregano to usper wiesci,wykawkowalas juz sie:))...

mamaktosia to trzymamy &&&&&&&&&&&..za dobre wiesci od kolezanki..

Cos wszamie i musze sciagac wszystko z mebli,,bo remontu czas:)
 
Koralikowa -:-) dzięki , jej się należy chyba jak nikomu innemu ;-) tyle się nastarali , i w końcu po wielu nieudanych dniach pojawił się promyk słońca , oby całe słoneczko dla nich wyszło.
Miłych wakacji :tak:
Laperedhil - co za prukwa z tej baby , ja osobiście nie znam żadnej kobitki w ciąży której by brzuch nie pobolewał , nie ciągną , kłuł , z organu wielkości śliwki robi się organ wielkości arbuza , w międzyczasie wyrasta w niej nowy narząd , też spory , chyba nie da się tego nie czuć :eek: poczekaj na wizytę , na pewno będzie dobrze :tak:
 
Hej laseczki...

Pamietacie mnie nie pisałam przez miesiąc bo byłam zaganiana zalatana itp....miałam u siebie mame i mało siedziałam przd kompem bo moje samopoczucie bylo nijakie...:(
Potem roczek mojej małej w de i wyjazd do pl na tydzien....wróciłam w niedziele wczesnym rankiem i nie umiem dojsc do siebie:(((
Teraz mam siostre u siebie i szukam jej pracy ale ciezko bo ona srednio umie niemiecki:((( No ale mam checi zobaczymy co z tego wyjdzie....

Ciezko bedzie mi wejsc w rytm pisania z powrotem z wami bo kompletnie nie wiem co u was :(((
przepraszam mam nadzieje ze ktos jeszcze mnie pamiieta i bedzie chciał sie odezwać:p

Ide szkolic tego mojego gamońka z de;p i przy okazji siebie :D:D
POstaram sie byc juz na bierzaco bo mi was brakuje.....buziaki:**
 
reklama
laperedhil babsko beznadziejne, co tu dużo gadać...:confused2: Toć bóle brzucha w ciąży to norma jest. Czasem kobity cały czas niemal na No-Spie jadą, tak im dają w kość rozciągające się mięśnie, a nie dzieje się nic złego. Tylko skurcze są niebezpieczne! Nie przejmuj się i spokojnie czekaj na wizytę, a my czekamy na dobre wieści :-D

mamaktosia kciuki zaciskam za Waszą znajomą/znajomych, mam nadzieję, że się uda:-D To wynicowujące czekać tak długo...Zawsze się bardzo tego bałam...

polcia pamiętamy bankowo:tak: W każdym razie ja pamiętam bardzo dobrze, może dlatego, że mnie też miesiąc nie było i czas forumowy się dla mnie zatrzymał:rofl2:

U nas upał. Byłyśmy z córą w parku, popluskała się trochę w fontannie, wróciła cała mokra, ale szczęśliwa. Myślałam, że może pośpi, ale gdzie tam:-D 30 min. drzemki i gotowa do dalszych eskapad. Dzieciaki są niesamowite, też chcę tyle energii;-)!!!
 
Do góry