reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
michalina zeby poczuc takie pierwsze ruchy to trzeba cierpliwosci;) ja sie polozylam wygodnie, rozluznilam, poglaskalam brzuch i dziecie za jakis czas sie poruszylo ;)) bardzo rzadko mam czas zbey tak sie polozyc i zrelaksowac..wczoraj znalazlam chwile i sie udalo:)
 
mnie maly juz kopie i bez czekolady, a i klasc sie nie musze, nawet jak jechalam dzisiaj metrem to czulam. i kopie i wygina sie juz, ze czuje taki nacisk. Ale w pierwszej ciazy czulam duuuuzo pozniej, dopiero kolo 21 tygodnia cos, a kopniaczki to z miesiac pozniej.
W kazdym razie wszystkie wkrotce poczujemy :)
 
Witam :-)

mam nadzieję, że przyjmujecie jeszcze nowe ciężarówki ;-)

w grudniu trochę niespodziewanie pojawi się u nas 3 maluch :tak: podobno ma być synuś - wizyta już w pn i mam nadzieję (a M jeszcze większą), że uda się podglądnąć i potwierdzić ...
 
witaj Jol, w 16 tc to juz na bank bedziecie wiedzieli czy synus
witaminka, kasiafilip, wy ostatnio pozdrozowalyscie samolotem. Powiedzcie prosze czy przechodzilyscie przez bramke przeswietlajaca czy tez uniknelyscie tego jakkolwiek?witaminka, jak podroz / wizyta w PL?
smutne to, co spotkalo natuszke. Zawsze po czytaniu takich historii jest jakis niepokoj, strach...Ja mam wizyte za tydzien i poziej wyjezdzamy na 1.5 mca ale na szczescie siostra mojego M jest polozna wiec bedzie na biezaco sprawdzac stan naszego malucha. To uspokaja ze nie musimy szukac lekarzy i placic nie majac ubezpieczenia.
Wtej ciazy jestem jakas bardziej wyluzowana, chociaz inaczej sie czujej i mam rozne dolegliwosci o ktorych nie bede pisala na ogolnym ale podchodze do tego spokojnie.
W pierwszej ciazy przytylam 15 kg. 9 kg w pierwszych 2ch trymestrach i 6 kg w trzecim. Teraz juz 4 kg na plusie, az strach pomyslec co moze byc dalej, choc wcale nie musi....
To na tyle, lece na basen, moze pozbede sie choc troche cellulitu, a jesli nie, zawsze "po" mam wiecej energii i czuje sie super. PAAA
 
reklama
Witam
ja już na wakacjach wczoraj po lekarzu urwanie głowy szybkie pakowanie i w drogę U doktora wszystko Ok tylko dzidzia sie nie pokazała a meczylismy ja niesamowicie no cóż nic nie poradzę czekam do następnej wizyty :( Życzę miłego dnia :))))
 
Do góry