reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

laper kochana spokojnie panika nic nie da..

A co do nerwow,ja tez w tej ciazy nerwus mega i wiecznie sie martwie czy wsio ok...bo takie zle niektore wiesci poczytalam ze ech....
 
reklama
Witam :)
widze ze dzisiaj troszkę nas idzie na badania :) super życzę w takim razie samych dobrych nowin i żeby nam sie dzieciaczki ujawniły :) ja dziś mam wizytę na 14,30 mam nadzieje ze będzie wszystko ok bo oczywiście stresa już mam no i zakupiłam już tabliczkę czekolady ;) aby to dzidzia była bardziej ruchliwa ;)))
Czekam na kolejne dobre wieści od was :)
 
Witam :)
widze ze dzisiaj troszkę nas idzie na badania :) super życzę w takim razie samych dobrych nowin i żeby nam sie dzieciaczki ujawniły :) ja dziś mam wizytę na 14,30 mam nadzieje ze będzie wszystko ok bo oczywiście stresa już mam no i zakupiłam już tabliczkę czekolady ;) aby to dzidzia była bardziej ruchliwa ;)))
Czekam na kolejne dobre wieści od was :)

O to ja też sobie zapodam jakąś czekoladkę:-D A ja wizyta na 18:00
 
Witam,net nam padl,technicy nie dawali rady az w koncu kable powymieniali i jestem juz wsrod was :-)
Poczytalam ale masakra ile tego jest:szok:
Pieknaszyszunia straszne to ale jak ja stracilam fasolke w 6 tc to znajoma poszla na wizyte kontrolna w 24tc(jesli dobrze pamietam na pewno po 20tc) i odrazu szpital a potem sami wrocili do domu :-( Niestety wszystko moze sie zdarzyc ale pozytywne myslenie jest najwazniejsze.Teraz maja cudowna coreczke :tak:
A w pn znajoma urodzila blizniaki,cudne (widzialam tylko fotki) i oboje maja ponad 3kg wiec super sie spisala dala rade prawie donosic bo termin miala na poczatek lipca.
Ja przepraszam ale chyba nie dam rady poodpisywac :-( ale teraz bede na biezaco pozniej na chwilke znikne bo 12 jade do Pl na chwilke ;-)
 
hej dziewczyny, neta nie miałam to nie zaglądałam... zaraz nadrobie zaległosci ;)
co do ruchow... chyba czułam... takie bulgotanie... nie chciałam sie nakrecac... ale kurcze... mam wrażenie ze to moje małe tańczy mi w brzuchu ;)
ale z tych niefajnych rzeczy... w zeszłym tyg tak sie zdenerwowałam ze dostałam silnych skurczy... trzymały mnie własciwie do pocz tego tyg. masakra, moja gin na urlopie, juz miałam jechac do szpitala, ale czuje sie lepiej... siostra powiedziała ze jak była w tym samym okresie ciąży co ja teraz tez tak miała... ze to macicia pracuje... teraz jest lepiej... czuję ścisk i nawet czasem ból jak sie nałaze albo narobie, ale nie ma teraz juz tragedii... na tym etapie nie pojde chyba do pracy... zostanę w domu... nie wysiedzę 8h na d... :/
staram sie dużo odpoczywac, to mi daje ulgę...


ja bym i tak pojechala do lekarza. Choćby miał Ci zalecić no-spę. to trochę za wcześnie na takie rzeczy, ja miałam tez 18 tyg. przeboje i od razu do doktora jechałam.


Ja chyba jeszcze nie czuję ruchów:( no ale to wcześnie przecież...

Powodzenia dziewczyny na wizytach i dawajcie szybko znać!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewuszki, gratuluje udanych wizyt!

Szyszunia kiedy byl ten post Nataszki?? Czy juz jest ususniety bo nie widzialam go..
vici witaj :tak: Niezla waga jak na blizniaki :szok:

Ja sie pocieszam solidnymi kopniakami od srodka, mam nadzieje ze dzidzius poza tym zdrowy i ma wszystko na miejscu :-)
 
Do góry