reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam.Ja już w domku po pracy.
I jutro znowu wolne bo mam wizytę u gina.
koriander kciuki zaciśnięte,będzie dobrze..musi być;-)
Witam także nowe mamusie:-)
No i za wszystkie mamuśki które czekają na wizytę kciukaski:tak:
Zmykam gotować obiad:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciesze sie ze wszystkich dobrych wiesci jakie przynosicie :biggrin2:. I za wszystkie trzymam kciuki i za kazda z osobna.
Do mnie powoli to wszystko dociera i tak jak Aia moge powiedziec, ze niechcacy udalo nam sie zaskoczyc i jest cudowna niespodzianka :biggrin2:.
I tez narazie, aby nie zapeszac tfu tfu i dopoki serduszka nie ujrzymy to nie bede sie jeszcze tak czesto udzielac, narazie na spokojnie.
I teraz czeka nas odstawianie od piersi najmniejszego, bo karmilam jeszcze.
U nas bety nie robia, ale juz wczoraj nie moglam wytrzymac i dzwonilam do poloznej, ktora prowadzila poprzednia ciaze i do lekarza tez. I pierwsza wizyte mamy w sobote. Pewnie na serduszko bedzie jeszcze za wczesnie, ale przynajmniej zobaczymy co i jak.
Co do boli to i mnie ciagnie podbrzusze, pobolewa, ale to normalne, w poprzednich ciazach tez tak mialam, wszystko sie rozciaga.
Mdli mnie, senna jestem i wogole tak jakby cos mnie przejechalo, ale w sumie to dobrze, spokojniejsza jestem jak sa objawy :biggrin2:
 
Dzięki za miłe przyjęcie :-D

Ja mam wizytę dzisiaj. Nie wiem, czy nie za wcześnie, nie myślałam o tym zbytnio. W sumie dla mnie im wcześniej tym lepiej, może serducha jeszcze nie da się usłyszeć, ale przynajmniej da się stwierdzić, czy wszystko wygląda ok. Dla mnie to już bezcenne...
Oczywiście, klasycznie już, trzęsę się jak osika. Trzymajcie kciuki proszę!

Maua_She tak, przywiało mnie tu z sierpniówek 2012:tak:

smerfna super, że beta ładnie rośnie. Będzie dobrze!

koriander trzymam kciuki &&&
 
Aia, ja również jestem mamą sierpniową 2012 :-) tylko nie z tego forum...:-D
Już myślałam, że tylko ja jestem w ciąży i mam takie malutkie dziecko :tak:


Daj znać jak po wizycie ;-)
 
Ja dziś dodzwoniłam się do najlepszego gina we wro i mówię mu ze zależy mi na wizycie prywatnej ( bo nie wytrzymam do 23/04 na nfz), a on kiedy: ja mowie ze najlepiej dziś i ze jestem wolna o każdej porze dnia i nocy, a on to zapraszam o 22:30 do kliniki hahaha jak się później uśmiałam
laugh.gif
em sie zdziwił lekko
ciekawe czy coś będzie słychać i czy wszystko jest ok, ale mnie zżera ciekawość
angry.gif
 
o bosz jak ten czas leci, ze juz Grudniowki sie pojawily:-)
Grudzen to magiczny miesiac (sama jestem z grudnia) poza tym w grudniu 2012 udalo mi sie zajsc w ciaze i rodze w sierpniu:-) spokojnej ciazy zycze Wam Grudnioweczki
 
reklama
Szyszunia i kciuki za Twoja wizyte oczywiscie :tak:

Rozkojarzona jestem strasznie i przyznam, ze i u mnie stres jest, ale staram sie myslec pozytywnie :-)
 
Do góry