reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam, ale ten czas leci dopiero co ja byłam w ciąży :) oczywiście tez jestem grudniówką ale świeżo upieczoną bo 2012 Życzę Wam dziewczyny spokojnej ciąży bez żadnych "niespodzianek" !
 
No i oczywiscie od nas spokojnych 9 miesiecy, a w grudniu kochanych maluszkow:tak::tak:

Jej alez to leci....nasz byl grudzien 2012:rofl2:
 
bombolino rośnie, wyniki ok, za tydzień będzie serduszko juz słychać :D,
ale jesteśmy szczęśliwi, eM łzy w oczach :-D
co do temp to już nie mierzyć.... folik do 14tc brać
a ruch w klinice jak w piekarni, weszliśmy ok 22:45:baffled: i jeszcze za nami pani była,
interes sie kreci, ale obsługa i podejście extra, polecam wrocławiankom!
 
Oj witam serdecznie ! A tak pilnowalam kiedy powstaną grudniowki ;-)
Jestem agusiakemisia mam 2 chłopców i w ciąży mam nadzieje z wymarzona wysniona dziewuszka ;-)
Pozdrawiam gorąco
 
witam z rana :-D

dziś wielki dzień- wizyta u gina i wszystko będzie jasne :-) z jednej strony jestem pewna ciąży ale z drugiej lekka niepewność. Już nie mogę się doczekać popołudnia :-p Napiszę co i jak - trzymajcie kciuki ;-)


pozdrawiam wszystkie ciążowe brzuszki :tak:
 
reklama
Do góry