reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

michalina współczuję "pożarcia" przez komary:baffled:
cosiek no wiesz jakoś dam radę w razie czegoś mogę liczyć na teściów jak będę się gorzej czuła.

Ja jutro pakuję się do wyprowadzki i na kilka dni tak myślę do 10 lipca będę u teściów zanim to wszystko poprzewozimy do nowego domku.Tzn ja wejdę na gotowe szwagier ma za zadnie przeprowadzić Nas z całym dobytkiem ja tylko sobie powkładam ciuchy,gary itp do półek:sorry2:
 
reklama
Tiluchna- zazdroszczę;) mam nadzieję, że już za 2-3 tygodnie usłuszę to samo;)

A propos rodzenia to ja bym chciała przenosić do 1 stycznia, mam termin na 27 grudnia, więc teoretycznie jest to wykonalne, ale w praktyce nawet nie wiem czy pozwolą mi rodzić naturalnie. Jest taka mozliwość, że nie, bo nie miną 2 lata od poprzedniej cesarki, no ale na razie nie wiem na 100%...Mi się podobało rodzenie w kwietniu, teraz też tak chciałam, ale z drugiej strony na wakacje już dziecko będzie odchowane i będzie można cos tam jeszcze pobalangować:p

Baśka- ja się przeprowadzałam z 7 miesięcznym Filipem pod pachą i było mega ciężko, na szczęście moglam liczyć na rodziców i siostrę. Bardzo mi pomogli, bo jeszcze trzeba było wybrać i kupić wszystko, łącznie z podłogami, dopilnować fachowców itd...Filip za to non stop marudził:p
Ja bym chyba teraz nie przeżyła, gdyby M. mi tak wyjeżdżał...:wściekła/y: no ale co zrobić...
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
od piatku antybiotyk a mi zamiast lepiej to gorzej :( w ogole sie nie czuje, gardlo boli, nos zapchany i kaszel dochodzi..
chrypie jak pijaczyna spod sklepu, moj M tak samo i tez mimo antybiotyku :(
mam nadzieje ze moj Maksiu przetrzyma chorobe matki i dzielnie to zniesie ... bo teraz to juz o niego sie boje :(
 
Hej, ja też nie chciałam dziecka "zimowego". Jakby miało być drugie to miało być koniecznie na wiosnę, żeby w lato jeszcze z maleństwem w gondolce latać. I co? Pierwsza próba i jest dziecko i będzie grudniowe :no: Pierwsze jest z października i jeszcze dosyć ciepło było, po kilku dniach wyszliśmy na spacer. Moje marzenie o spacerach z gondolką, z bobasem w samym bodziaku niestety się nie spełni. Trzeba było słuchać chłopa i próbę zacząć najwcześniej w maju :wściekła/y: Też bym wolała dotrzymać do stycznia, żeby z początku roku było ale raczej się nie da, bo początek grudnia ma być. Prędzej się uda na listopad. Pierwsze dziecko dokładnie tydzień przed terminem urodziłam.
 
Witam !

Co do seksu to też mam zakaz , taki trochę " na wszelki wypadek "jak to mówi mój gin z powodu wcześniejszych perypeti , ale hormony robią swoje ...:-D I pozwalam sobie czasem na pieszczoty ( oprócz tradycyjnego seksu bo mam podplamiającą nadżerkę , więc po stosunku plamienie murowane:zawstydzona/y:) jak narazie wszystko dobrze , byłam dziś na wizycie i szyjka długa , zero skurczy , mały ma dobre tętno i szaleje w brzuchu jak szalony.
Laperedhi -współczuje ,z synusiem jak byłam w ciąży to też brałam antybiotyk , miałam zapalenie oskrzeli w 8 tc. Mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrówka

Dziewczyny które chcą troszkę później urodzić , mają duże szanse , przynajmniej w1 ciąży, ja od 8 mc miałam rozwarcie na palec , dziecko było wielkie , nawet mój lekarz chciał wywołać poród przed terminem , bo szpital zamykali i nic ... nie pomogły upały , chodzenie po schodach , liście malin , seks ani sprzątanie ... więc pewnkewam się spokojnieuda
 
Ostatnia edycja:
Laperedhil, a jaki antybiotyk dostałaś? ja w 12tc brałam antybioryk i dopiero po kilku dniach coś zaczeło przechodzić. Zdrówka życzę.

Ja początkowo chciałam rodzić w 2014, celując w swoje urodziny w styczniu, ale udało się wcześniej :)
 
reklama
biore duomox od piatku :-(
dzieki za zdrowko lapie jak najwiecej, po nocce najgorzej teraz w miare juz ogarniam co sie dzieje ;-) leze z psina w lozku i ani na krok sie nie ruszam
 
Do góry