reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
dziewczyny nie martwcie sie waga!! dzidzia wazniejsza i jak masz ochote jesc to jedz, jedyna okazja :-p
wiadomo ze jakis umiar trzeba miec i jesc zdrowo dla bobasa, ale bez przesady coby sobie odmawiac wszystkiego
a po ciazy jest na to czas, karmienie np, no i ewka chodakowska :-p
ja tez waze za duzo, narazie mam +4, i trudno - zima jest ubierze sie ten namiot, urodzi sie malucha i z maluchem bedzie sie bralo za siebie :-D takie moje postanowienie napewno zostanie okupione lzami ze nie mam sily cwiczyc bo bobas mnie wymeczy ale w koncu sie przestane uzalac i wezme sie do roboty :tak::tak::tak:
 
a znacie jakieś preparaty na cellulit? bo mi tak wyskoczyl na nogach - ze az sie zdziwilam wczoraj. i wsty mi bedzie kostium zalozyc.....

to pewnie zatrzymana woda w organizmie. Mi tez sie pojawił, więc to pewni kolejny urok ciąży. Na pewno nic nie łykaj, żadnych cudownych tabletek ktore i ta nie zadziałają. Lepiej masuj jakąś ostrą rękawiczką lub szczotką podczas kąpieli. Podobno po ciąży mija, ja na to liczę :-)
 
Dziewczyny wagą się nie przejmujcie. Ja poprzednią ciązę zaczynałam z wynikiem 80,000 a skończyłam z 90,500. Dwa miesiące po porodzie miałam 71. Ponoć tęższe kobiety mniej tyją. 'Po stracie drugiej ciąży bardzo szybko wróciłam do 80. Strasznie się zaniedbałam, zero ruchu, cała masa słodyczy itp.
Teraz zaczynałam z wagą 81 i mam plus 1kg. Bardzo podobnie jak w pierwszej ciąży na tym etapie.
 
Siostra mojego małżona przytyła tylko 8 kg ale właśnie startowała z 91 kg. Przy synusiu tak jadłam , a potem było mi ciężko , całe wakacje , końcówka ciąży , nogi mi puchły jak nie wiem. Celulit mam też okropny i rozstępy na udach i piersiach i nie pomogły nawet kremy z Vichy po 97 zł ....
Po ciąży dosyć szybko doszłam do siebie , 2 godziny po porodzie ważyłam prawie 11 kg mniej :szok: a po 2 miesiącach 56 kg , potem przytyłam do 64 potem schudłam i tak zostało. Jedno co się nie zmieniło to brzydka skóra na udach i pupie i ani masaż ani kremy nie pomogły. Troszkę opalenizna "wyładnia"je.

A jeszcze jedno jak zapewne zauważyłyście mam problem z ortografią , przepraszam za byki, ale to nie zależne ode mnie:zawstydzona/y:
 
Kurcze, ten cellulit to okropność - chyba w szortach po plaży będę chodzić bo mi wstyd...
Kupię chyba gąbkę ostrą i masaże będę robić... ehhhhh
I mam nadzieje, że będę jak K-M-B - szybko schudnę po ciąży :D


I dziewczynki powiedzcie mi jak się liczy miesiące? W którym miesiącu ciąży ja jestem? Jak to się liczy??
 
Ostatnia edycja:
witam
nie udzielam sie duzo, ale caly czas jestem na biezaco czytam.
po prawie 4 miesiacach zlego samopoczucia dostalam takiego zastrzyku energii, ze caly czas gdzies biegam lub jezdze i zalatwiam tysiace rzeczy.
co do wagi, to ja w pierwszej ciazy przytylam strasznie duzo - 28 kg i czulam sie strasznie!!!! schudlam 30 ale trwalo to 10 miesiecy. ostatnie 8 kg pokonalam dzieki diecie i bieganiu. Modle sie zeby tym razem nie bylo to tak duzo, bo naprawde bylo mi ciezko. Zaczynalam z 63 kg przy 173 wzrostu. Zobaczymy
 
hej
dziewczyny nic nie róbcie z celullitem on sam zniknie po ciąży ja nie mam celullitu a w pierwszej ciąży zrobił się duży myślałam, że tak zostanie ale zniknął i teraz już też się pojawił. Ja już przytyłam 6 kg.

michalina - ciąże liczy się w miesiącach księżycowych i trwa 10 miesięcy po 4 tygodnie każdy od 1 dnia okresu czyli 4 miesiąc, a jak liczysz w miesiącach kalendarzowych no to wiadomo 9 miesięcy :) czyli koniec 3 miesiąca
 
reklama
a znacie jakieś preparaty na cellulit? bo mi tak wyskoczyl na nogach - ze az sie zdziwilam wczoraj. i wsty mi bedzie kostium zalozyc.....

mialam wlasnie tez zapytac o preparaty na cellulit. Kurczaki, normalnie gory i doliny. Nie chce brac zadnych prochow ale potraktowalabym sie jakims bezpiecznym balsamem. Na razie szukam.... i masuje, a ...i chodze na basen.
 
Do góry