reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

też to brałam. Podobno najbezpieczniejszy jak dla kobiet w ciąży. Najgorsze z tego bylo połykanie-tableka jest wielkości pięści, ale pomaga. Tylko trzeba zjeść całe opakowanie i nie zapomnij o czymść osłonowym na żołądek
 
reklama
no mam trilac czy jakos tak, a antybiotykiem sie madrze dziele z mezem bo on tez chory, myslalam ze 5 dni mi wystarczy .. na 7 chyba bede miala moze bedzie akurat :zawstydzona/y:
oprocz tego ze wielkosci piesci to smak ma przeochydny! ale ma pomoc a nie smakowac :dry:
 
no jemu juz pomoglo.. jutro "dostalam" dzien urlopu od mojego "ukochanego" przelozonego wiec sie pokuruje wiecej, i tak to moje ostatnie dni pracy :-D oby tylko dzidziuch byl zdrowy ...
aj jestem wsciekla!
 
Leoparhil zdrówka życzę:tak:
Ja jutro mam wizytę u gina w szpitalu boje bardzo się ale co ma być to będzie.W połowie spakowana jestem sąsiadka mi przyszła pomóc.Ja dziś jestem cały dzień sam Kamil u dziadków zostaje do jutra to sobie porobię na spokojnie.
Idę teraz się położyć bo głowa mnie boli a kawke wypiłam już jednak nic nie pomogła:confused2:
 
Baśka :-) spokojnie dobrze będzie :tak: popatrz na mnie za każdym razem idę na wizyte z uczuciem że zbliża się zawał ;-)i za każdym razem ... miła niespodzianka.

Laperedhil o dzidzie się nie martw , organogeneza zakończona a antybiotyk który bierzesz można brać w ciąży ja też go brałam i to w pierwszym trymestrze i chłop jak dąb się urodził.

Jedyne co mnie dziś zmartwiło to waga ... weszłam na wagę u lekarza a tam 62 kg co prawda w ubraniach , ale i tak się martwię ... nie mogę się powstrzymać od jedzenia, z synusiem przytyłam 34 kg ! z 50 do 84 kg , boje się powtórki, macie jakieś pomysły jak się powstrzymać.? Teraz startowałam z 57 kg ...

Miłego dnia Wam życzę dziewczynki :)
 
mamaktosia ja ważę 80kg!!!!!!!!!! i ja się boję na maksa.... jeszcze 3 laa temu ważyłam 60 kg, ale z powodów zdrowotnych (nerwica) przytyłam i nie zdążyłam schudnąć.... wyobrażasz sobie ile ja będę ważyć w grudniu??? aaaaaaaaa
 
reklama
michalina to ja waze 10 kg wiecej...startowalam z 86-87 cos takiego, teraz 91 waze;/!! ja tez sobie nie wyobrazam co bedzie w grudniu, plakac mi sie chce na sama mysl..
 
Do góry