reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Pauletta no tak.Ja mam już na tyle dobrze że mój Kamil sam umie wejść do wanny.

Spać nie mogę.Mąż miał wyjechać do Niemiec do pracy w poniedziałek już ale zadzwonili dopiero po 14tej a on był w pracy i co ma z wypowiedzeniem zrobić?no i chyba nici z wyjazdu będą.Kurcze a szkoda bo to byłaby duża poprawa naszych finansów:baffled: Ale bywa i tak...ehhhhh:dry:
 
reklama
Szyszunia powiedzieli mu że może napisać wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i przekazać komuś kto jedzie do pracy w poniedziałek żeby zaniósł do kadr.Nie wiem co zrobi pojechał właśnie do brygadzisty sobie pogadać.
Chciał brać urlop bezpłatny a w tym czasie napisać wypowiedzenie dwutygodniowe ale niestety za dużo osób się zwalnia i nie chcą tak dać.
Decyzja co z tym dalej zrobi należy do niego.

Ale dzidziuś mnie fajnie kopie już:-) Czuje już takie słodkie kopniaczki jak siedzę lub leżę na pleckach:-)
 
Doberek

Ja leze wlasnie z nogami na balkonie i sie opalam,ale tylko nogi.
Zjadlam sorbet truskawkowy wlasnej roboty,a teraz kawa.
A tak juz prazy ze masakra.

My dzisiaj zapewne wybedziemy gdzies na wies,bo w domu to sie zakisimy w bloku.

Basia ale masz super,ze juz kopniaki czujesz,ja juz sie doczekac nie moge. Ale to ze
4tyg jeszcze.

Natasza i dajesz rade w pracy?

Aha basia zycze wam jak najlepszego rozwiazania tej sprawy.

Pauletta no wlasnie i jak tu nie dzwigac.

Ale chmury u mnie naszly,buu.
 
Hej! my nie śpimy od 7!! i tak jak w tygodniu Franek robi awanturę, że musi wstać tak w sobotę sobie wstał o 7:confused:
Wodę już mu do basenu nalałam i się musi nagrzać.
Baśka może jakoś się dogada a jak nie to przynajmniej M będziesz miała na miejscu zawsze są jakieś dobre strony.
Miłego dnia
 
Hej :-D

witaminko super ze sie odezwalas, czekamy na twoj powrot, niech wszystko sie dobrze ulozy!
ewa hehe dzieciaki to tak maja :-p
Basia oby sie udalo to jakos ulozyc, trzymam kciuki. U mnie kopniaki juz tez niezle, wczoraj bylismy z mezem na pizzy wieczorem i maluch tak zaczal fikac ze az milo :-)

Koralikowa a jak robisz sorbet? Pure z truskawek czy cos jeszcze dodajesz? Poprosze przepisssss:-D:-D


Ja sobie wlasnie uswiadomilam ze nie jest tak zle rodzic w zimie: nasze dzidziusie teraz "faszerowane" sa najswiezszym i najzdrowszym jedzonkiem w sezonie, koncowka ciazy na jesieni wiec nie bedziemy tak sapac i sie pocic, a potem maluszki swoje pierwsze jedzonko tez dostana z sezonowych warzyw i owocow - super!
 
ewa moge wskoczyc do waszego basenu,,,????????? mogeeeeee;-)..zazdroszcze....

koriander no prosze jakie pozytywy wyciagasz z zimowych porodow....mnie najbardziej ogranicza pytanie W co ja sie zima ubiore jak bede za duza..heee
aha sorbet,ja mam mikser taki z dzbankiem,,wrzucam truskawki i cukier i nic wiecej,wychodzi geste slodkie,w kubeczek po jogurcie i zamrazam....pychaaaaa....ale tez mam w lodowce zrobiony do picia z jigurtem naturalnym...

MOj wybyl do rodzinki,,jak zwykle na wies,,a mnie zostawil...
ja cos musze upichcic,,ale cco,,hmmmm....taki upał,ze tylko piłabym...
 
Cześć Kochane! Czasu mi też brakuje bo wróciłam do pracy od poniedziałku po tygodniu zwolnienia. A po pracy zawsze drzemka potem zabawa z małym na ogrodzie, kolacja, spanie... i tak byle do piątku.
woman83 - coś mi się wydaje, że u tego samego docenta byliśmy jak dla mnie to beznadziejny! I wszystkim te same zalecenia na karteczce "sex (+) sperma (-)" mam pytanie byłaś prywatnie czy na NFZ u niego?
tiluchna - to prawda, że sperma może wywołać skurcze ale to dopiero chyba pod koniec ciąży. "Sperma zawiera prostaglandyny – hormony, które mogą pomóc w rozszerzeniu szyjki macicy. Orgazm wyzwala hormon miłości zwany oksytocyną, która może wywołać skurcze."


Dokładnie też dostałam od niego na karteczce zalecenia. No gości ogólnie jakiś taki drętwy. Byłam na NFZ a Ty ?
 
reklama
Do góry