reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Baśka_28 - myślę, że bardziej chodzi o to, że przy dziecku nie ma czasu na cackanie się na sobą :-) Pewnie gdyby nie było Córy to zachowywałabym się tak samo, bo Mężulek skakał koło mnie cały czas hihihihi :laugh2::laugh2:. Teraz wiadomo- dziecko, są obowiązki i nie ma czasu na to. Choć ciągle mi powtarza, że mam uważać na siebie :tak:
 
reklama
Pozdrawiamy z PL :-). Wybaczcie ze wpadam jak po ogien, maila sprawdzalam to i z Wami sie przyszlam przywitac dziewczynki :). Intensywne dni, malo czasu, spotkania, zalatwianie spraw.. lot przebiegl nam bez zaklocen i w niedziele kolo poludnia bylismy w Wawie. Dzieci to zniosly jakos, brzuszek i ja tez. Powiem Wam tak, ze po 3 latach nieobecnosci w ojczyznie jestem w szoku bo tyle sie zmienilo. Moj maz zachwycony stadionem w Wawie haha :-D.
Brzuszek i ja mamy sie dobrze, dzieci maja sie dobrze, ale lot i zmiana strefy czasowej byly dla nich wyzwaniem, mezus tez rozkoszuje sie polskim klimatem i zielenia :).. ale tesknimy za domem za US, jednak juz tam jest nasz dom... za tydzien tam wracamy z bratem moim ,wiec wszystko jest git gut :).
Jak bede miala jeszcze czas podczas pobytu to sie odezwe, a jak nie to dopiero napisze jak wrocimy. I wybaczcie ze nie nadrobie.
Buziaki :-)
 
hejaaa kochane

Jaki dzis upał,sauna,,ech....pewnie burza bedzie,bo polsat mi uciekł hee...
A ja dzisiaj kupilam sobie spodenki z gumka do kolan i tez na kolanach gumki,dzinsowe i czarne i dwie tuniczki:)..jestem mega zadowolona:)))

michalinka jesli nic ci lekarz nie mowil,to nie ma przeciwskazan,niektore moga miec jak cos sie dzieje nie tak,jakies zapalenie czy cos tego typu...

tiluchna to odpoczniesz..i wszystkiego naj z okazji rocznicy..to jak bedziesz po usg to nam sie pochwal co nnosisz:))

szyszunia oki to czekamy dalje na twoja przymiarke:))

woman no wlasnie,,kurde tak samo jak tiluchna sie zdziwilam tymi skurczami ,hyh..

niania pamietamy:)))

vici a gdzie byliscie na wycieczce??

kmb szyszunia moj nalog to cola hoopa.....ale ograniczylam do minimum...

Baska ja w pierwszej ciazy pilam cole,bo bez niej szlag mnie trafial i nic mi nie bylo...


Laski kurde,ale ja zaczelam tyc,dupa jak szafa mi urosla,,masakra....grrrr
 
Maua_she może i coś w tym jest ze było więcej czasu na cackanie się a teraz obowiązki i już nie tak łatwo.
Jednak się przyznaję bez bicia teraz się zaczęłam cackać z sobą i to bardzo.Praktycznie nic nie robię no ale takie zalecenia jak się chce mieć drugą dziecię to niestety trzeba poleniuchować;-)
Lucere oj to masz fajnie że nie masz "uzależnień".Ja zauważyłam że znowu odrzuca mnie od kawy i powracają poranne wymioty:baffled:
Witaminka udanego pobytu w PL:tak:
koralikowau mnie też sauna :sorry2:
 
Dołączam do grona coloalkoholiczek :) zamienilam tylko zero na zwykla.
Przyjechaliśmy do Kielc do teściów i taplalismy sie dzisiaj w basenie. W wawie nie było takiego upału jak tutaj. Ale to zawsze przyjemniej niż siedzieć w bloku.
 
Witamy sie :)
mi cola od poczatku ciazy pomagala na mdlosci ;) male ilosci ale sobie pozwalam.

sluchajcie mam angine :( i dostalam antybiotyk. Jestem dzis ledwo zywa, peka mi glowa, boli gardlo uszy i szyja ... z pracy sie zwolnilam wczesniej, mama mnie podtuczyla, teraz w domku leze iczekam az mezus sie mna poopiekuje, uff znowu mi prasowanko sie upiecze :-p
czuje sie fatalnie no i ten antybiotyk ale to lepsze niz nieleczona angina, a ja potrafie miec takie ze nie jestem w stanie sliny polknac przez kilka dni i wtedy nic nie jem wiec wole nie doprowadzic sie dotakiego stanu :-(
my sexowo mamy zakaz po raz drugi przez bole brzuszka coby przed napinaniem sie chronic, ale ja jakos sie boje i jak chwilowo mielismy zdjety zakaz to proba przytulanek skonczyla sie wybuchem smiechu i hmm to tez moze smieszne ale czulam sie jak przy 1 razie :baffled: nie wiedzialam ze tak mi sie pozmienialo i ze dzidzia sie tam zbunkrowala ciasno :-p
ale nie powiem ochotka jest czasem ;p i sny nawet wesole :-D meza mi szkoda :-p
 
oregano zazdroszcze taplania w baseniku....

laper to lecz sie...kurde angina,ja tez mam zawsze jesienia przewaznie,echhh...tylko na mnie tylko penycilina dziala i =tez tak mam,ze zero polykania,,nawet wody...ech wspolczuje i odpoczywaj...
 
laperedhil, poddaj sie opiece i kuruj sie, uważaj na siebie, dużo zdrówka
witaminka miło ze zawitałaś, fajnie tak looknac na PL po takim czasie, życzę udanego pobytu...

po pepsi ból głowy przeszedł! jak reka odjął...
 
Ja za to pracuje jako kelnerka 12 h dziennie, około 20 dni w miesiącu. Cały czas w pracy jestem na nogach, a krzyże to mi odpadają. Mój narzeczony się irytuję, że się nie oszczędzam, ale podobno ruch w pracy jest wskazany..
 
reklama
Baśka- mi lekarz zaznaczył, że nie wolno mi absolutnie dźwigać małego, to ze względu na moje dolegliwości z pierwszej ciąży. Ale jak mam go włożyć do łóżeczka albo do wanny? No przecież muszę...M. nie zawsze jest w domu,żeby mnie wyręczyć:confused:

lucere- ja tam się nie patyczkuje, z Filipem nie piłam kawy pierwsze 3 miechy i miałam mega mózgoból:szok: Tak, więc stwierdziłam,że mój organizm jej potrzebuje w trybie pilnym. Całą ciąże piłam przynajmniej jedną dziennie. Teraz nawet nie próbowałam rzucać kawusi, może kilka dni nie piłam ze zwględu na wstręt, ale tak raczę się niemal codziennie;-) cola mi w ogóle nie wchodzi, ale to ze względu na wstręt do słodkości...

laperedhil- pewnie, że antybiotyk lepszy niż niedoleczona angina! Na pewno Ci też szybciej pomoże.3 maj się.
 
Do góry