reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Heja

Szyszunia pokazuj sie w tej sukni,please. Pewnie bajerancko wygladasz.

Mamaktosia vici ja tez uwielbiam maka.

Laper rybke babelkowa czujesz,bosko.

Kasia ale masz super z tym domkiem.

Xanna ja nie mam nic masowac,moze masz malo rozw do ciazy! Nie wiem,ja nie masowalam.

Baska ja tez wczoraj mialam placki.

Tiluchna a co za 7tyg bedzie?

Niezapominajka to super wieczor.

Kicia witaj.

ide na macierzynskie :-D hehe wiec bede miec czas dla siebie.. no.. pomiedzy 9 rano a 15 kiedy to dzieci beda w szkole:-p


a ja.. z okazji rocznicy slubu ktora mam jutro w prezencie dostalam.. usg w sobote:-D idziemy do prywatnej angielskiej kliniki dowiedziec sie plec malenstwa:-D juz sie nie moge doczekac...
ahhhh


Michalino
- jezeli nie ma ciazy zagrozonej to sexu ile wlezie!!! nie ma nic cudowniejszego dla dziecka jak endorfiny przezywane podczas orgazmu mamy! serio:-D udowodnione
fale przeplywajace przez cialo uspokajaja dziecko i poprawiaja nastroj:-D
 
reklama
michalina - tak jak pisze Aia - można jesli nie ma przeciwwskazań, a to czy ma sie ochote to druga sprawa... Bo w ciąży chęć może być mniejsza wlasnie ze wzgledu na obawy że cos sie moze stać, no i pewnie z przyczyn przeroznych zmian hormonalnych przebiegajacych w naszych ciałach.
 
michalina - tak jak pisze Aia - można jesli nie ma przeciwwskazań, a to czy ma sie ochote to druga sprawa... Bo w ciąży chęć może być mniejsza wlasnie ze wzgledu na obawy że cos sie moze stać, no i pewnie z przyczyn przeroznych zmian hormonalnych przebiegajacych w naszych ciałach.

a no i kolezanka ma racje;-) jezeli ktos ma ochote, bo inaczej to nie ma sensu sie zmuszac:-D
ja mam wieksza ochote niz przed ciaza:dry:
 
dziewczyny, mam moze glupie pytanie... ale mam :D
czy nie ma żadnych przeciwskazań do seksu w czasie ciąży? Ja się ciagle jakoś obawiam, że coś dzidziusiowi się zrobi.....

No mi ostatnio ten docent u którego byłam na genetycznych powiedział że nie ma żadnych przeciwskazać i tu zacytuję " byle nie sperma do środka bo może wywołać skurcze macicy " O tych skurczach to jakoś nigdy nie słyszałam, no ale ogólnie przeciwskazań brak. Ja w pierwszej ciąży miałam obawy - teraz już jakoś nie mam:happy2:
 
No mi ostatnio ten docent u którego byłam na genetycznych powiedział że nie ma żadnych przeciwskazać i tu zacytuję " byle nie sperma do środka bo może wywołać skurcze macicy " O tych skurczach to jakoś nigdy nie słyszałam, no ale ogólnie przeciwskazań brak. Ja w pierwszej ciąży miałam obawy - teraz już jakoś nie mam:happy2:

sperma skurcze wywoluje??? :confused: no to juz bym na porodowce lezala:sorry:
przed porodem zaleca sie sex na wywolanie - a nie zawsze pomaga...

przeciez tam wszystko jest zaczopowane, nie ma strachu :)
 
Cześć Kochane! Czasu mi też brakuje bo wróciłam do pracy od poniedziałku po tygodniu zwolnienia. A po pracy zawsze drzemka potem zabawa z małym na ogrodzie, kolacja, spanie... i tak byle do piątku.
woman83 - coś mi się wydaje, że u tego samego docenta byliśmy jak dla mnie to beznadziejny! I wszystkim te same zalecenia na karteczce "sex (+) sperma (-)" mam pytanie byłaś prywatnie czy na NFZ u niego?
tiluchna - to prawda, że sperma może wywołać skurcze ale to dopiero chyba pod koniec ciąży. "Sperma zawiera prostaglandyny – hormony, które mogą pomóc w rozszerzeniu szyjki macicy. Orgazm wyzwala hormon miłości zwany oksytocyną, która może wywołać skurcze."
 
reklama
No wlasnie Ewa:-) a u nas z sexem...Z pierwsza ciaza to o jejku jak mi sie chcialo,maz uciekal bo on wlasnie sie bal:-) A teraz...hmmm...on mnie gania ja uciekam ;-)
 
Do góry