reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Hej, hej hellooo....

Piszę do Was by się pochwalić bo moja mizerna betka z piatku (skromne 151 uIU/ml) urosło po 72 h na 640 uIU/ml. Zatem jak na razie jest wszystko ok. W czwartek wizyta, a i dziękuję wszystkim trzymającym kciukaski.
 
Dziękuję Kochana;-) u mnie jeszcze może się wszystko zdażyć, ale jak na razie włączam myślenie pozytywne:tak: będzie dobrze! Ty już pewnie serduszka swojego dzieciątka w piątek posłuchasz, ale Ci zazdroszczę no :-) takie piękne chwile przed nami
 
Mam nadzieję jak byłam 29 było widać tylko pęcherzyk, ale to była wymuszona wizyta przezemnie bo strasznie się bałam i musiałam iść. Ale czekam na ten moment na to bicie serduszka:):)
 
Skąd ja to znam, tez w czwartek idę bo muszę i już. Mimo że ginekolog mi powiedział że po 6 tyg mam przyjść. Ale cóż no tyle czasu w niepewności to ja nie wytrzymam więc ide ;-) Też czekam na ten moment usłyszenia bicia serduszka, niestety poprzednio nie było mi to dane. Pewnie będę ryczeć jak bóbr :-)
 
ciesze sie ze wszystko dobrze u Was :-)
ja tez ide w czwartek - w sumie troche za wczesnie ale pozniej nie dam rady - a do maja za dlugo czekac mi! jestem napaleniec niestety :zawstydzona/y:
 
Oj tam za wcześnie, nigdy nie jest za wcześnie:-) Lepiej iść i mieć spokojne myśli. Ja w czwartek będę w 5 tc i już tez lecę bo muszę wiedzieć że dzieje się wszystko w dobrym kierunku. Zatem obie po raz pierwszy w czwartek zobaczymy nasze "malutkie coś" które siedzi grzecznie w brzuszku
 
reklama
no ja mam nadzieje ze tam cos podroslo bo juz widzialam tydzien temu ale tylko pecherzyk...
dlatego mialam troche pozniej isc ale mowie nie dam rady - w sumie od poniedzialku moglabym pojsc ale te kilka dni a nuz bedzie juz cos wiadomo :) ze czuje sie coraz gorzej mysle ze rosnie szybko :D zapachu pysznej pasty rybnej dzis zniesc nie jestem w stanie :-D trzymam kciuki za nasze drobiny &&&&
 
Do góry