reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam :)
Chcialabym do Was dolaczyc. Trzy testy pozytywne.
To bedzie nasze czwarte dziecko :).
Pelna obaw, ale z pozytywnym nastawieniem melduje sie tutaj.
Pozdrawiam
 
Dziekuje za przyjecie :).
Dzieci mamy male, trzech chlopcow i teraz niespodzianka, ale swiadoma :). Ciaza po ciazy :).
Wszystko wskazuje na to, ze to 4 tc. Wiecej dowiem sie po wizycie u gina, jutro zadzwonie i sie umowie konkretniej.
Senna jestem mega i mdli mnie troche, ale usmiech z twarzy nie schodzi :).
 
mnie właściwie cały czas pobolewa brzuch i lewy jajnik z którego była owulacja i czasami ciągnie lewa pachwina. nie wiem czy to dobry objaw. A wy jak macie?
 
o mnie tez pobolewa brzuch chociaz dzisiaj na szczescie mniej, mial bolec lewy jajnik a bardziej prawy czulam do wczoraj. Dzisiaj tylko piersiaczki bola no i czuje sie codziennie jakbym mega kaca miala :( mdli i chce jesc ale nie mam ochoty jesc :/ jak narazie to schudlam tyci. dzisiaj tez zaczela sie zabawa z zapachami :wściekła/y: cos czuje ze to wstep przed spotkaniami z wielkim uchem :zawstydzona/y: takze oregano poki bole sa delikatne i nie sa to silne skurcze i nie ma plamienia to jest ok. Mi gin kazal sie nie denerwowac bo to sie wszystko rozciaga i dopoki odpoczynek pomaga to jest ok. Ewentualnie ja na wszelki wczoraj no-spe wzielam bo lepiej juz no-spe wziac niz miec skurcze grozne dla maluszka.
witaminka2013 ​witaj :-)
 
laperedhil to mnie troche uspokoiłas :) czasami czuje uklucie, ciagniecie, ale to nie są takie skurcze jak przy @ po prostu czuje swoją dzidzie w sobie :) są dni kiedy nic nie czuje to sie zastanawiam czy aby na pewno wszystko dobrze.
 
Cześć dziewczyny :),
Nieśmiało dołączam. Dwie kreski zobaczyłam w zeszłą środę. Jako, że zabobonna jestem miałam do wizyty u gina nie pisać, ale co mi tam;-) Ostatecznie wszystkie jedziemy na jednym wózku, a w kupie raźniej:tak:
Ciągle jeszcze do mnie dochodzi, że całkiem niechcący w sumie udało się nam zaskoczyć...Po ostatnich dość długich oczekiwaniach na Bąbelka to niemałe zaskoczenie:szok: Ale...Niech się dzieje wola nieba:-D
Mam nadzieję, że spokojnie sobie tu razem popaplamy ciążowo do grudnia, a W Nowym Roku utulimy już swoje wyczekane maleństwa. Z całego serducha tego sobie i Wam życzę:tak:

Ja się czuję generalnie jakby mnie walec rozjechał. Zupełnie jednak inaczej niż w pierwszej ciąży. Piersi mnie nie bolą wcale:szok: Podbrzusze ciągnie czasem, czasem zamdli, poza tym normalnie.

oregano bóle podbrzusza są normalne. Mi gin w pierwszej ciąży kazał no-spę brać jakby dokuczały za bardzo. Wszystko się tam rozciąga, więc ma prawo poboleć.
 
reklama
Do góry