reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
jestenm zalamana..bylam dzis na usg w szpitalu i nic nie qwidac poza pecherzykiem.. ciaza albo mlodsza o tydzien albo znowu puste jajo plodowe..:-:)-:)-:)-(raczej to drugie bo nie moge byc w 5tyg...siedze i rycze:-:)-(
 
Koriander, ja jestem prawdopodobnie w tej samej sytuacji:( ehh, też znowu mam puste... Ryczałam 3 dni, a teraz jest mi wszystko jedno...

Ale może jednak ta ciąża Twoja jest młodsza??? A jaki masz pęcherzyk, regularny czy powyginany? Jesli regularny to są jeszcze duze szanse na to, że akurat zarodek pojawi się, ale troszkę później...
 
Dziewczynki nic się nie denerwujcie. Moja szwagierka, miała to samo wystraszyli ją, że może być nawet ciąża pozamaciczna. Byłą tydzień w szpitalu, minął tydzień wszystko się pojawiło na swoim miejscu. I też była w 4-5.
 
Przy pustym jaju niestety wszystkie dolegliwości i objawy są, co więcej, beta też dobrze rośnie... :-( ehh
 
Jeju już grudniówki, fantastycznie, trzymam za wszystkie kciukasy

KORIANDER ja na pierwszym USG byłam w 6+1i też było pusto, podłużny pęcherzyk i nawet ciałka żółtego nie było... Brałam luteine, tydzień leżałam i jak poszłam do gina to też wyszło że ciąża jest o tydzień młodsza... Poczekajjeszcze bo nie zawsze w 7tyg widac serduszko, a z tego co się orientowałam jak czekałam ten tydzień na serduszko to puste jajo zdaża się raz... A napisałaś że "znowu"... Mam nadzieje że na następnym USG zobaczysz serduszko
 
reklama
Do góry