reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

smerfna witaj;-) ;-):-) moim zdaniem ladna beta, ja w dniu @ mialam 134. przedwczoraj 21735

szyszuniu ja jestem na zwolnieniu do srody a potem zaleznie o d rozwoju spraw..mam ciezka i stresujaca prace (bardzo ja co prawda lubie), w sezonie po 12 -14h dziennie czasaami - organizuje koncerty i festiwale i inne takie..wiec nie wiem jak dlugo dam rade... a ty?

powtorzylam dzis bad. moczu, cukier z krwi w normie wiec ten wynik to pewnie przez chorobe,

tez mialam puste jajo i caly czas sie boje czy tym razem sie uda..jeszcze mam caly czas jakies uplawy... chyba jutro pojade do gina:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Koriander ja na razie pracuje, czekam do wizyty do 23/04, ale raczej chce pracować, tez nie mam łatwej pracy, ale się zobaczy.
Najwyżej dogadam się ze będę przychodzić na 10-16, jest to jakas opcja!
Chociaż w zeszłym roku jak koleżanka powiedziała ze jest w ciąży to szef jej kazał iść na L4 bo chciał żeby już ZUS za nia płacił, cwaniak jeden.

A upławy to teraz coś złego, jak to powinno być?
Odczuwasz cos tam na dole?
 
Ostatnia edycja:
Upławy ponoć się normalne w ciązy. Ja też się obawiałam, ale ginekolog powiedział że to normalne.

Co do pracy ja studiuje i nie wiem jak to zrobie ale będę chodzić z dużym brzuszkiem tak wszystko dobrze pójdzie :) Chciałabym zaczą 4 rok, może się uda:)
 
ja jeszcze pracuje przyszły tydzień. 15 kwietnia lecimy na planowane już dawno wakacje. Zaraz po powrocie usg (tj 26 kwiecień), bo już powinno być widać serduszko. Ale na tych plażach to ja pewnie z nerwów nie wyleżę, bo to jeszcze 3 tygodnie :-( a po tym wszystkim zamierzam odpoczywać w domku, bo niestety praca za mocno mnie stresuje. Gdyby nie ta spinka i ciągła gonitwa to pewnie bym jeszcze pracowała
 
Koriander a z kim Twoja starsza pociech zostaje gdy Ty tak duzo pracujesz?? ja jeszcze nie zdazylam wrocic do pracy...ale spodziewalam sie tego i dlatego miedzyczasie zalozylam wlasny malutki biznes.
Oregano a dokad na urlop lecicie??
 
Witam.Ja też pracuję w banku jestem na stażu i pracowałam jakiś czas w swoim mieście ale teraz Nas przenieśli do innego oddziału więc pojeżdzę trochę autobusem.
Byłam na L4 cały tydzień i nie wiem jak to w nowej siedzibie będzie ale w pon się dowiem:sorry2:
Ja będę pracowała do czerwca do tąd do kiedy mam umowę a pózniej zrezygnuję z podpisywania dalszej współpracy.
oregano zazdroszczę tych wakacji w pozytywnym znaczeniu;-) Udanego odpoczynku życzę:tak:
 
reklama
Baśka_28 a czemu nie chcesz podpisywać dalej umowy? W takim przypadku będą Ci płacić tylko do porodu.. a w lepszym przypadku przez cały macierzyński (czyli albo 24tyg a nawet rok)- zastanów się nad tym :-)
 
Do góry