reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Dziekuje Wam wszystkiem za gratulacje:)
Niestety musze Was opuscic na kilka dni, jutro o swicie lecimy na kilka dni na krotki odpoczynek. Raczej nie bede miala dostepu do neta, bede miala co robic po powrocie (nadrabianie BB) :).
Zycze wszystkim milego slonecznego weekendu
 
kasia, odpoczywaj! to teraz najwazniejsze :)
a ja mam na cos ochote, a jak tylko to zaczynam robic to mnie mdli i juz nie mam ochoty. A glodna jestem.. wrr...
zachciało mi sie wlasnie batonikow owsiano-nasionowych, zaczelam robic i w połowie już mnie mdli jak o nich pomysle..
 
witajcie wieczorkiem,
wlasnie wrocilam z yogi i czuje ze mam wiecej energii i troche mniej mnie muli. Moj M polozyl mala spac a ja siedze i ogladam sprawe Jodi Arias (dostala najwyzszy wymiar kary za morderswtwo swego chlopaka). Teraz ma zapasc decyzja czy dozywocie czy kara smierci. Interesujaca sprawa. W ogole to ostatnio lubie ogladac programy o zabojstwach, morderstwach czy innych. Co najmniej dziwne.
Dzisiaj kolezanka przywiozla mi troche ubran ciazowych i jedna sukienke na wesele taka w sam raz na brzuchatke. W sierpniu jedziemy do Kanaday na slub brata mojego M, a wcale nie usmiechalo mi sie kupowac czegos na raz no wiec jak znalazl.
oregano
, jestes juz w 12 tc poza najwiekszym ryzykiem, wiec bierz ten antybiotyk jak najszybciej. Mozesz jeszcze sprobowac mojej mamy wyprobowany sposob. Zabek czosnku przekroj wzdluz na 4 i wloz do kazdego otworu nosowego po jednym kawalku ale nie za gleboko. Sprobuj wytrzymac ok 10 min. i tak potarzaj przez kilka dni. posmarujj nos od srodka jakims tluszczem przed wlozeniem czosnku. Jak dobrze to zrobisz bedzie ci wszystko sciekalo i poczujesz ulge,. Jak twoj glos/krtan?
kasiafilip, no to gratki, jestes pierwsza, ktora juz wie...i udanej podrozy
witaminka, Dzieki za przepis na pizze, w sobote robimy.Ja tez zamierzalam leciec do PL ale lekarz powiedzial ze to za dluga podroz, cisnienie i promieniowanie...wiec daruje sobie do nastepnych wakacji.
 
Witam.Ja nie śpię już od .O 7.00 byłam na pobraniu krwi i badaniu moczu wyniki we wtorek u gina będą.
Synuś pojechał z wujkiem do dziadków i tam będzie do 12.00 a ja sobie w tym czasie robię obiadek już.Kluski śląskie i sos pieczarkowy:happy2:
 
Hej dziewczynki

kasia&filip- udanego pobytu:)

Niania a widziałam to zdjęcie wczoraj:)

Dzisiaj spałam jak zabita całą noc, ale miałam okropne sny;/ POgoda znó średnia zimooo;)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała zakaz przytulankowy na początku tej albo poprzedniej ciązy? A jeeśli tak - to jak długo?
Bo ja mam nadzieję że ginka nam zdejmie embargo w srodę na wizycie, w końcu drugi trymestr sie prawie zacznie:zawstydzona/y::-D
 
Do góry