reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
wrocilam wlasnie od lekarza i...sie poplakalam. Dzidzius zdrowy, rozwija sie prawidlowo, wszystko pieknie ladnie tylko ja tak strasznie chcialabym miec dziewczynke, a tam wielki siusiak!!!!! raz sie smieje, raz placze...wiem, ze najwazniejsze zeby byl zdrowy, ale ja juz kupilam sukieneczki :/ ehhhh, a miala byc Kaja.
Przesuneli mi termin o 10 dni wczesniej, bo maly duzy i Pan Doktor pyta czy wiem kiedy poczelismy smyka, no i jestesmy w 13+4.

dziewczyny blagam zajrzyjcie sobie do pierwszego z brzegu podrecznika do biologi!!! narzady plciowe ksztaltuja sie w 16/17 tyg, do tego czasu meskie i zenskie wygladaja identycznie ;-) Lekarz moze zawsze strzelic w 10 bo ma 50% szansy ale bez sensu sie juz na tym etapie ciazy nakrecac :blink:


a tak poza tym witam, rzyganka przeszly, apetyt wraca:-)
 
Szyszunia, a ta położna/lekarz dał jakieś sensowne wytłumaczenie poparte dowodami czy tak sobie klepnal Jakas info z palca wyssana. Myśle ze trzeba ślepo wierzyć we wszystko co się usłyszy, a jak zjem ciaSta to moze sue stac, na pewno nie urosnę jak paczek..
 
Dzien doberek kochane

Ja wlasnie wcinam rabarbar,,mniam...jakies ciacho chyba upichce..jutro dlugi dzien w pracy,wiec bede jadla hee....
A mialam ochote na koktajl truskawkowy,a nie dostalam nigdzie truskawek,,lipa...

vici moze masz opoznionego lidla:-p

niania to sie nameczylas tam...rany u nas nfz to jest poprostu szok...a ii wszystkiego naj dla cibeie i corci,,troszke spoznione:rofl2:

kasia&filip no gratki synka....ja chce synka,a wszyscy gadaja ze bedzie corka,obadamy..kurcze szybko wam mowia o bedziecie miec....

lucere ja tez pracuje z dziecmi chorymi tzn niepelnosprawnymi i naprawde zdrowie dziecko to dar....

koriander super,ze apetyt wraca..no wlasnie tez sie dziwilam ze juz widza..ja jakos nie wierze w to tak wczesnie...

aaaa kupilam te jeansy w lidlu niebieskie..a mysle nad bialymi,bo tez fajne...
 
Koralikowa, kup mrożone truskawki! Ja wczoraj robiłam koktajl owocowy wlasnie z mrozonymi, bo chyba bardziej wartosciowe niż obecne świeże. No i trzeba oprozniac zamrazarke przed sezonem owocowo-warzywnym :)
 
Koriander moj lekarz nie musial nic mowic, ja najpierw sama zobaczylam,a dopiero pozniej zapytalam, szczerze powiedziawszy nie liczylam sie z tym, ze dzisiaj poznam plec. Pan Doktor stwierdzil, ze sa przypadki, tak jak ten, gdzie mozna naprawde szybko stwierdzic plec. Oczywiscie nie dal mi 100% pewnosci i dobrze moge miec w dalszym ciagu nadzieje :)
a to znalazlam w necie:
"Pierwsze oznaki tego, czy urodzi się synek, czy córeczka, powinny być dostrzegalne na USG już w 14. tygodniu ciąży. Czasem udaje się to tydzień wcześniej! Wiarygodność takiej oceny zależy od doświadczenia lekarza oraz warunków badania – ułożenia płodu i jakości ultrasonografu", lekarz do ktorego chodze jest ordynatorem szpitala wiec na jego doswiadczenie nie moge narzekac.
 
Cześć Mamuśki!
kupiłam właśnie w lidlu ciążowe majki i bluzkę. Szwagierka kupiła mi legginsy bo była tam rano, a normalnie bym swojego rozmiaru o godzinie 16 nie dostała.
Ogólnie jakiś szał w tym sklepie. Jak przyszłam to jakaś kobieta nerwowo podrzucała wszystkie spodnie w powietrze. Stwierdziłam, że podejdę jak sobie pójdzie żeby nie dostać w zęby :-D

Dzisiaj odebrałam wyniki z morfologii, niestety kiepskie. Lekarka przepisała mi antybiotyk, bo zapalenie zatok leczę już 2 tydzień i nic nie pomaga. jak mi się nie poprawi do soboty to mam go kupić i brać. Boję się jak cholera, ale mniej groźny dla dziecka jest antybiotyk niż nieleczona choroba:-(
 
lucere no popatrz nie pomyslalam o tym...musze poszukac,,boo taka mam na to chec..

a teraz poszukam tego ciasta...

wogole zrobilam kupe zadan kolezance na studia,bo ja matematyk z wyksztalccenia...

kasia no popatrz,ja poprostu jestem w szoku,ze tak szybko...ja sie nie dowiem za tydzien,bo za wczesnie...

oregano o kurcze anty...a jakies domowe metody??
 
reklama
Vici co do podrozy do PL to ostatnio bylismy tam w 2010 roku w odwiedzinach u mojej rodziny, tam zostal poczety pierworodny :), wiec sentymenty sa :), a potem wiesz ciaze, porody, przeprowadzka, bo wczesniej mieszkalismy w NY, a potem przenieslismy sie tutaj do CA itd itd, wiec nie bylo kiedy leciec, ale moj tato nas odwiedzal na swieta. Zanim zaszlam w ta ciaze planowalismy lot do PL w czerwcu, bo mamy do zalatwienia pewne sprawy, no i jesli lekarz wyrazi zgode to w czerwcu lecimy na jakies 2 tyg, ale przyznam, ze sceptycznie podchodze do tego lotu zez wzgledu na dzieci i ciaze, bilety mamy w kazdym badz razie. Tesknie za rodzina, ale jest skype, radzimy sobie, zaluje tylko, ze chlopcy maja tak maly kontakt z dziadkiem- moim tata, ale coz..
Co do lososia to robie go tak samo w tej marynacie, czasem marynuje dzwonka, a czasem taki wiekszy kawalek, ale marynuje tak samo.
A co do spelnionej mamy i zony... oj tak :) odnalazlam swoje powolanie, ale to chyba zasluga wlasciwego partnera :) i zakochana jestem w moich mezczyznach, a oni daja mi sile gromna :). szczesciara jestem :)
Cosiek przykro mi z powodu wujka...
Niania najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko w porzadku, gratulacje :)
Kasia&Filip gratuluje udanej wizyty :), ja mam trzech synkow, wiec przez trzy poprzednie ciaze same suisiaki byly na usg, w ciazy z pierworodnym chcialam synka, a potem w ciazy z drugim byla nadzieja na dziewuszke- byl chlopiec, potem w ciazy z trzecim byla nadzieja na dziewuszke- byl chlopiec i powiem tak nie zamienilabym tych moich syneczkow na zadne dziewczynki :)... a teraz mamy nadzieje na dziewczynke :)... ale najwazniejsze aby zdrowe bylo :).
 
Do góry