reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ewa no ja mam dwie karty i lekarze nie wiedza o tym, bo i po co!
zawsze możesz powiedzieć na nfz ze dziś nie chcesz usg...

co do drożdży to ja wole nie jeść, wspomniała tez położna ze ciasta drożdżowego mam nie ruszać! i sie tego stosuje;-)
 
reklama
Pieknaszyszunia a dlaczego do obu chodzisz,tak pytam z ciekawosci,o badania chodzi?? Ja w pierwszej ciazy znalazlam lekarza co mnie przyjmnie w weeckendy bo tylko tak wpadalam z Austrii i robil mi wszytsko lacznie z badaniami krwi,moczu i wszystko co trzebabylo.
Kurcze a z tym ciastem to zdziwiona jestem bo slyszalam tylko o swierzych drozdzach.
 
wrocilam wlasnie od lekarza i...sie poplakalam. Dzidzius zdrowy, rozwija sie prawidlowo, wszystko pieknie ladnie tylko ja tak strasznie chcialabym miec dziewczynke, a tam wielki siusiak!!!!! raz sie smieje, raz placze...wiem, ze najwazniejsze zeby byl zdrowy, ale ja juz kupilam sukieneczki :/ ehhhh, a miala byc Kaja.
Przesuneli mi termin o 10 dni wczesniej, bo maly duzy i Pan Doktor pyta czy wiem kiedy poczelismy smyka, no i jestesmy w 13+4.
 
kasia&filip gratuluje synka :) czyli na kiedy masz poród?? Ja też mam przeczucia, że to chłopak ale jeszcze nie wiem. Musze czekać do 7 czerwca ale nie wiem czy coś bedzie widać w końcu to bedzie 15 tydzień więc moze:)
 
kasia&filip gratulacje:happy2: Wiesz pozostaje nadzieja że na tym etapie ciąży może lekarz jeszcze się pomylić i będziesz miała dziewczynkę;-)
Ja też marzę o córeczce i chyba zareaguje tak samo jak Ty jak okaże się że chłopczyk będzie:sorry2:Ale najważniejsze że zdrowy bobasek:tak::tak:
 
wow,kasia&filip, juz znacie płec? gratuluje chłopca, zobaczysz że nawet jak bedzie chłopak to cudowny i wynagrodzi zmartwienia.
Dziewczyny, wiecie, ja pracuje z niemowlakami i codziennie naogladam sie mnostwa roznych problemow i chorób, i naprawde nie ma nic cenniejszego jak zdrowe dziecko! Wiem że płeć dla wielu jest ważna, ale jak widze ile jest problemow jesli cos jest nie tak, ile zmartwien i bólu, to te płacze teraz to jest drobiazg. Poza tym naprawde nie mamy wplywu na płec, wiec warto chyba oswoić sie z ta mysla że nie wszystko bedzie tak jak chcemy.
 
Lucere masz w zupelnosci racje, wiem, ze zdrowie maluszka najwazniejsze, tlumacze sobie, ze to hormony szaleja i dlatego poplakalam sie. Potrafie z minuty na minute miec zupelnie odmienne nastwaienie do swiata, moje humory sa nie do opanowania i sama jestem czasami przerazona. Jestem w 14 tygodniu, faktycznie moge liczyc na to, ze na tym etapie moglo dosjc do pomylki :), a jak bedzie chlopak to zamiast Kaji bedzie Kaj, a o dziewczynke i tak sie jeszcze postaramy :)
Ide z Filipem na spacer, u nas swieci sliczne slonko.
 
Kasia&Filip usmiechnij sie! Pamietam jak moja mama byla w ciazy z moim mlodszym braciszkiem (juz 16letnim) i tez obie liczylysmy na dziwczynke a tu bam! Pamietam nasze 'zalamanie' w drodze powrotnej do domu, a pozniej zaczelysmy kupowac ciuszki i szybko przestawilysmy sie na 'co chlopiece to najlepsze i najpiekniejsze'! Wymien sukieneczki na jakies chlopiece rzeczy szybko Ci sie humor poprawi! A corcia bedzie za 3cim razem i bedzie miala dwoch starszych braci do obrony!

Mi osobiscie jest obojetne. W pierwszej ciazy chcialam dziewczynke i nie umialam myslec inaczej. Po stracie moje myslenie zupelnie sie zmienilo. Jak pisze Lucere, nie ma co plakac przez 'drobiazgi'.

Ja teraz musze wykombinowac jak tu do Polski poleciec miedzy wizyta u poloznej w 16 tyg a kolejnym usg w 19 :)
 
reklama
Macie dziewczyny racje nic nie jest wspanialszego jak ZDROWE DZIECIĄTKO:happy2: Tyle się widzi i słyszy o różnych chorobach że aż strach myśleć co by było gdyby to nas spotkał.Więc trzeba się cieszyć tym co mamy.


Mąż wymyślił na jutro obiad kluski śląskie,sos pieczarkowy,surówka z kapusty kiszonej...tak się nakręciłam że już bym teraz zjadła.
 
Do góry