reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Anulka ja nawet nie pytalam, ale szczerze mowiac nie mam ani na sex ochoty ani odwagi..

Dziewczyny schudlam 2.5kg..! A brzuszek jest malutki, wkleje zdjecie niedlugo :)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Sorry ze nie pisałam 3 dni ale przedwczoraj cały dzien zajeło mi robiebienie gołąbków:-D
Wczoraj miałam nieciekawą przygode bo o 4 rano zaczełam krwawić i pojechałam szybko do szpitala a potem nie miałam weny na pisanie:-( Ale wszystko jest ok z dzidzią to najwazniejsze;-)
A dzisiaj miałam na 11 rano termin do lekarza i po drodze zakupy i tak mi zeszło:tak:
Lece was nadrobić i odpisac w miare mozliwosci jak mi mój łobuz pozwoli:-p
 
witaminka fajnie sie to czyta ale ja bym sie bała tego ze jakby cos sie zdarzyło nieprzewidzianego to nie miałabym odpowiedniej pomocy na już....podziwiam:-)

co do farbowania to tez musze przed wyjazdem do pl bo patrzec juz na siebie nie moge:-p

oregano
ja mam usg co wizyte

kasia&filip nie wiem jak pomoc moja ma 11 miesiecy i przesypia cała noc ale kol syn ma 2 lata i budzi sie jeszcze 2 razy na mleko wiec na to chyba nie ma regóły:-(
Gratuluje synka szybko znasz płeć:-D

szyszunia a ja jem pizze i juro bede robić drożdzowca z jagodami w pierwszej ciazy tez jadłam i było ok...mowi sie ze miesa surowego nie wolno a znam dziewczyny co jadły (ja tego unikam) ale o drożdzach nie słyszałam jeszcze...

NIania33 dobre to:-p

Anulka w poprzedniej ciazy miałam prawie cała ciaze bo ciagle cos mi dokuczało...a teraz tez mam od wczoraj na jak długo nie wiem ale sie boimy i czekam do nast wizyty.

Witam nowe koleżanki:-D
 
niezapominajka, dziękuję :) głos wrócił do normy, pomogły tabletki homeopatyczne na struny głosowe homeovox. Choć dalej smarkam na zielono, to już znacznie mniej. Lekarz powiedział, że jak się nie poprawi to mam kupić antybiotyk Duomox. Przeglądałam w internecie i wiele ciężarnych dostało go od lekarzy i nic dzieciaczkowi nie zaszkodził. Z domowych sposobów to zaczęłam jeszcze płukać zatoki, czyli wlewam wodę (z solą i sodą) jedną dziurką do nosa, a drugą wypływa usuwając ten cały syf. Spróbuję powtórzyć badanie krwi, jak będzie ok to nie będę tego antybiotyku przyjmować, chyba że będzie gorzej.
polcia88, wiadomo z jakiego powodu krwawiłaś?
 
oregano ponoc z przecizenia robiłam dzien predzej gołabki to i kapychy sie natargałam i garnków troche to pracochłonne i dziecko i troche sprzatałam mówili ze zadużo i mam zwolnić....boje sie bo w pierwszej tez miałam krwotok i byłam w szpitalu teraz chce tego uniknąć...
 
Anulk@ a twoj gin dał ci nakaz wstrzemięźliwośći?? Ja z tym nie mam żadnego problemu ochota jest i poki co zdrowko ok więc przeciwskazan nie mam
 
Polcia trzeba zwolnić tempo kochana i się oszczędzaj:tak: nie rób zbyt dużo na raz!!!
Aniulk@ ja też nie mam żadnych przeciwwskazań co do przytulanek tylko chęci jakby mniej ale podobno chęci wracają w drugim trymestrze i trzecim.W pierwszej ciąży to pamiętam że w drugim trymestrze miałam ochotę często ale pozniej jak już brzuszek był większy to znowu straciłam.

Nie mam pomysłu co jutro na obiadek robić:dry:
 
hej

Ja po pracy,dzisiaj dluzej niz zwykle,ale juz po i weekendzik...
szkoda ze pogoda do bani...

polcia ty oszczedzaj sie kobitko zleksza...
 
reklama
Oszczedzam ale ja przy tych gołabkach sie narobiłam...to kapuche parzyc wyciagac wkładać a ciezkie było potem garki do tego mała....ale juz wiecej sie zachciankom taim nie dam bo o mam teraz stresa....ogolnie sie oszczedzam ale nie umie wiecznie lezec usiedziec w miejscu...i to jest moj problem;/
 
Do góry