reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witajcie
W poniedziałek idę na badania prenatalne w moje urodziny mam nadzieje ze będę miała cudowny prezent i sie dowiem ze wszystko jest ok - denerwuje sie ta ciaza jest inna czuje sie dobrze niby wszystko ok mam cały czas tylko dziwny posmak w buzi chce mi sie pić ale nic mi nie smakuje a może inaczej sie czuje przez to ze będzie chłopiec -chciała bym

Ostatnio kupiłam sobie spodnie jeansy ciążowe H&M są super a fason maja taki ze wyglądam w nich szczuplej niż w niektórych moich strach spodni :-) Polecam a i zrobiłam pierwszy zakup dla dzidzi kupiłam 2 pack czapeczek :-D

Jeśli mowa o jedzeniu to ja wczoraj jadłem szparagi razem z truskawkami :-p Miałam straszna ochotę na jedno i drugie a nie wiedziałam co chce pierwsze hi hi
 
reklama
Baśka- hahaha ja mam to samo! Cały czas myślę co tu ugotować! Już mam plany na obiady, na kilka dni naprzód. No nigdy tak nie miałam!

Laperedhil- ja w poprzedniej ciąży żarłam o wiele więcej (soki wyciskane, ryby, warzywa, owoce ), a Filip nawet 3kg nie miał jak się urodził:szok: byłam w szoku! Sama spuchłam jak bania, a on taki mały i kruchy! Teraz chciałabym bardziej podtuczyć maleństwo, ale nie wiem jak;)

Niania- ostatnio całą ciążę przechodziłam w gieterkach i jakiś tam starych ciuchach, teraz też nic nie kupuję;) Tylko, że ja mam pełno sukienek, to moja słabość i w wiele wchodziłam w zasadzie do ostatnich dni ciąży i pomimo prawie 16 kg na plusie:D
 
Ostatnia edycja:
Paulettta - zazdroszczę Ci mnie wszystko co mam to drażni i ciśńi jak założe. po moich poprzednich ciażach znalazłam jakieś 2 pary spodni ale one są raczej na końcówkę takie duże ;)
 
Paulettta - jedz miód !!! Tylko nie przesadź bo nie dasz rady sama urodzić:-D

Tak się najadłam tą kapustką, że mnie teraz brzuszek boli :baffled:
 
Niezapominajka tak u nas sami mezczyzni :), a teraz skrycie marzymy o corci :). Najwazniejsze, aby maluszek zdrowy byl, jak bedzie dziewczynka bedzie cudnie, a jak chlopczyk tez bedzie cudnie :). Przeczucia jakies sa, ale zobaczymy :).
Koriander cudne wiesci, gratulacje :-)
Towicz kciuki za jutro :tak:

Mowicie o samych pysznosciach az slinka leci :). U mnie dzis spaghetti :).
 
Witam.Ja wstałam po 7.00 teraz mały wylazł z łózka i się bawi już.Dziś mam nadzieję odpocząć bo po 10.00 zabierają go do teściów bo jego kuzynka o rok starsza ma ur więc jedzie na imprezkę dla dzieciaczków.
Ja zaplanowałam zrobić dziś pierogi ruski i troszkę na słodko z powidłami.
Na razie chęci są ale nie wiem czy mnie nie opuszczą:sorry2:

Wiecie co ja nie przytyłam dużo tzn 11.5 w pierwszej ciąży a Kamil miał 3150 i lekarz mówił że jak na mnie to duże dziecko(jestem niska,szczupła taka drobna) a jedna znajoma utyła z 30 kg a dzidziuś miał 2700 i nie wiem właśnie dlaczego tak jest.My jemy dużo żeby dzieciaki rosły a okazuje się że my rośniemy:-D
K.M-B miód powiadasz pomaga rosnąć dzieciaczką?
 
K.M.-B- to niedobrze, bo ja nie przepadam za miodem:/

Baśka- ostatnio patrzyłam w poprzedniej karcie ciąży, do 28 tygodnia miałam 5kg na plusie, a potem było już tylko coraz gorzej, puchłam gorzej niż parówa we wrzątku. Była to jednak tylko woda i 4 miesiące później miałam już o 1kg mniej niż przed ciążą:tak:Podobno każda ciąża jest inna, mam nadzieję, że w tej już tak nie spuchnę:confused:

P.S. Trochę mi przeszły mdłości, mam nadzieję, ze tak już zostanie!
 
Ostatnia edycja:
W poprzedniej ciąży jak byłam na innym forum to była laska, której dziecko dość mizernie rosło. Lekarz jej powiedział o tym miodzie i one go jadła. Ponoć dziecko dość szybko nadrobiło wagę. Urodziła się dziewczynka 3,5 kg. Najlepiej podpytajcie swoich lekarzy. Niektórzy nie zalecają spożywać miodu w zbyt dużych ilościach.
 
Mi położna powiedziała ze mogę max 10kg przytyć, obecnie ważę 55,7. Powiedziała tak, ze względu ze mamcia i babcia maja żylaki i u mnie się pojawiają, wiec mam być czuja;-)
Aaaa i nasze przytycie w ciąży nie ma znaczenia ile kg będzie miało dziecko!!!
Ważne jest nasze zdrowe odżywianie, i ja to właśnie wprowadziłam do naszego jadłospisu:tak:

Zdrówka dla nasz wszystkich i zdrowych pięknych dzidzi.
 
reklama
szyszunia skad wzielas polozna? :p tam na rajskiej w poradni? bo ja zupelnie nieogar jestem w takich rzeczach :)
dzis zaliczone targi motherandbaby :D
kura zakupiona ;) chyba bardziej dla mnie
no i dostalismy 2 butelki, 2 smoczki, jakis gryzak do pokarmu i jakies *******y dla bobasa :D co ja z tym zrobie kolejne 6 miesiecy :)
a o wadze wole nie mowic i tak przed ciaza nie zdazylam zrzucic, mialam plan od lutego do wakacji i w wakacje sie zaczac na maxa starac o bobo, ale zrzucilam 4 kg i ciaza :D no i w sumie mam ok 1kg na plusie od poczatku :/
10kg to ja jeszcze przetrawie ale wiecej to chyba sie nie rusze ;P a wlasnie malzonek przyniosl jakies paczki w czekoladzie :/ no niech go! a soku z marchweki to nie chce mu sie robic :p i kto ma wieksze cachcianki :-p
 
Do góry