reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja jestem w 10-tym tygodniu, ale doktorka niby powiedziała ze w 16t moze juz określić płeć ma bardzo dobry sprzęt oczywiście byłam prywatnie bo 29 mam dopiero wizytę z położną:-)
 
reklama
ello w niedziele,
Jestem zmeczona... Moja mala miala jakies koszmary??? ostatniej nocy i budzila sie co chwile z placzem albo krzykiem. Moze to z nadmiaru sobotnich wrazen. Spalam z nia, wiec praktycznie nie spalam.
Sobote spedzilismy na plazy i byl nasz pierwszy paddle board. Nie wiedzialam ze moze to byc takie fajne...zawsze uwazalam ze to nudy, a jednak...Raz w tygodniu w soboty mamy tez kolezanki corke (13) ona i moja mala jak siostry, praktycznie od zawsze wiec obie dziewczyny mialy fun. tak sie spodobalo ze dzisiaj powtorka.
towicz, moj doct. mowil o 14-16 tc i w pierwszej ciazy tak mialam robione w 14tc pierwsze ugs i pozniej potwierdzajace plec. TEraz bede miala badanie z krwi w 10tc m.in. okresla plec dziecka, oczekiwanie na wyniki ok 2 tyg wiec w 12tc bede miala info chlopiec czy dziewczynka
witaminka, jeszcze kilka tyg temu na mysl o nalesniki z bita smietana slinilabym sie , dzisiaj powalilyby mnie na kolana przed toaleta
Jeszcze nie kupuje ubranek i chociaz w sklepach ciagnie mnie do chlopiecych skrycie marze o drugiej dziewczynce...
O wadze nie chce myslec i nie sprawdzam zbyt czesto ile do przodu ale to co nieuniknione i tak nadejdzie wkrotce.
 
Dzień Dobry wczesnym rankiem
ja dzisiaj nie śpię od 4 wstałam śiku i dupa koniec spania zwariować idzie

my wczoraj cały dzień spędziliśmy nad jeziorkiem pogoda dopisywała a jak wróciliśmy dziewczyny 5 min i spały - cudowne uczucie :-)

Ja na jakie kolwiek przeziębienie mam mój sos czosnkowy który używam 1-2 dni do wszystkiego na mnie mało jakie tabletki działają podam wam przepis po za tym jest on tez rewelacyjny do grilla ;)
majone ketchup ( najlepiej pikantny) w takich samych proporcjach i do tego wyciskam czosnek wymieszać i smacznego - fajny do kanapek mięsa itd

Dzisiaj mam badania prenatalne mam nadzieje ze wyjdzie na nich ze wszystko jest Ok jak wrócę to dam znać

Zycze wam cudownego dnia do usłyszenia :-)
 
Cześć dziewczynki, jak po niedzieli?

Ja coś się źle czuje, wczoraj za dużo zjadłam i całą noc się męczyłam, boli mnie w prawym boku mam nadzieje, że mi to przejdzie, bo na 11,30 musze iśc na uczelnie. U mnie pogoda się coś zepsuło chmurki wyszly i chyba bedzie padać.

Niania trzymam kciuki za badanie.
 
Witam poniedziałkowo!
Mam pytanie- jakie zadania ma położna, bo ja cały czas myślałam, że pojawia się dopiero po porodzie?
Czy w Polsce w mniejszych miastach jest faktycznie kontakt z położną wcześniej??
 
Witam poniedziałkowo!
Mam pytanie- jakie zadania ma położna, bo ja cały czas myślałam, że pojawia się dopiero po porodzie?
Czy w Polsce w mniejszych miastach jest faktycznie kontakt z położną wcześniej??


Ja dostałam numer w przychodni i po porodzie miałam zadzwonić by umowić się na wizytę w domu. Zadzwoniłam, gdy wróciłam ze szpitala i pani przyjechała do mnie kilka dni później. Możesz sobie także załatwić położną w szpitalu i ona Ci przyjedzie na poród, ale to raczej jest odpłatne. Ja tego nie robiłam i bardzo dobrze! Rodziłam może z 2 godziny, a potem i tak się skończyło cesarą.

niezapominajka- jaki to test, że tak szybko płeć pokazuje. Teź chcę:)!

Kurde jak sie okaże drugi chłopak u mnie to nie poszaleję na zakupach:( Mam wszystko po Filipie...
 
Witam kochane!
Ja dzisiaj wzięłam urlop na żądanie i jestem w domu z Frankiem. Mały buduje wieżę z lego a ja nadrabiam weekendowe zaległości.
Mnie coś gardło znowu boli ale płuczę naparem z szałwii i tantum verde, mały też na lekach bo kaszel nie chce przejść
niania - powodzenia na badaniach
nonek - z prawej strony to może wątroba od przejedzenia
anulka - ja poprzednio dopiero podczas porodu miałam kontakt z położną i potem zgłaszałam w przychodni i przyszła z3 razy, wykąpała małego, szwy mi zdjęła... ale słyszałam, ze teraz może już przed porodem przychodzić, dowiem się
pauletta - ja też marzę o córci i też w przypadku chłopca nie poszaleję bo mam dosłownie wszystko po Franku i u mnie same chłopaki w rodzinie
cosiek - lactibios femina jest rewelacyjne - dzięki!
 
hej

nie nadrobię Was...weekend fajny ale sie umordowałam.mieliśmy festyn rodzinny i caly dzien na Nim...uwielbiam lato ale teraz w ciąży czuje sie fatalnie...mecze sie jak stara baba..padłam około 20 ...

dzis rano znowu paw ...

ok lece poczytac co u Was


 
ja dzis tez day off, a to dlatego ze na wczorajszym grillu upieklam sie na sloncu....eM smarowal wieczorem, ale dreszcze mnie dopadły.... bol ramion ze szok, dlatego tez siedze w lozku i tule sie do zimnej sciany, pomaga :D.... oby szybko przeszło, milego dnia
 
reklama
Witam.My wczoraj cały dzionek od 9 do 21 u teściów spędziliśmy na ogrodzie.
Ja też się troszkę spiekłam.Kamil jak wróciliśmy do domu wykąpałam go i padł od razu spał do 8.00 ale teraz już się położył w salonie na kanapie i ogląda bajki może zaśnie.
Tak ogólnie pogoda dziś do kitu wieje wiatr zimny pochmurno chociaż czasem się przejaśnia aż trudno uwierzyć że wczoraj było tak pięknie.
Mnie od rana głowa boli znowu:confused2:

Co na obiad robicie?Ja chyba rosół z ryżem..
 
Do góry