reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja z jedzeniem mam jak wiekszość coś bym zjadła ale mnie odrzuca jem bo musze...na szczescie nie mam spotkań z panią klozetową (jeszcze) a mdli okropnie....

Ja już ide spać bo nam chyba kolene zeby idą i mała budzi sie co jakis czas

Dobranoc:*
 
reklama
Hej wieczornie

Wloski mam cacy-farba nic nie smierdziala mi.
Nawet na grilowa kielbe sie zalapalam,a teraz mi ciezko.
Slonecznika mi sie zachcialo i dlubie se.

Dziub wow duuuza.
Nikusia ja juz tez chyba zadnych nie mam.

Dobranoc
 
Hej dziewczynki

U mnie w końcu wyszło słoneczko, może w końcu troszkę poświeci. A za mną od rana chodzi ryż z sosem słodko-kwaśnym i kurczakiem nie mam wyjścia dzisiaj zrobię na szybko;).
Ogólnie nie mam jakiś takich wielkich zachcianek staram się jeść tyle ile jadłam, nie napychać się, bo to też nie jest dobre. Ja przez ostatnie 2 lata bardzo dużo schudłam i myślę że byłby to wielki szok dla organizmu.
Dziub: może to bliźniaki. Mam męża co ma brata bliźniaka i sama radość J Sama bym chciała, ale w moim przypadku to raczej nie możliwe może kiedyś, moje dzieci będą miećJ
Czekam tylko do następnego piątku żeby zobaczyć moją dzidzięJ
Koralikowa- kiełbaska z grilla mniam J
 
DZIEŃ DOBRY - :-) U mnie kurcze nie pada tylko leje , ja się pytam gdzie te 30 stopni :wściekła/y:na mjaówkę????

No ja w sumie na śniadanko wymyśliłam naleśniki...myślę sobie, mniam...no i oczywiście zjadłam jednego i to ledwo...Więc mogę zaliczyc to jako ojaw :confused2:...Generalnie cycochy nadal duże i bolesne, brzusio czasem zakłóje ale luteinka już zaaplikowana więc niech dzidziuś się trzyma i zdrowo tam rośnie :tak:
W sumie jestem zmęczona ale spac za bardzo nie mogę :confused2:... budzę się w okolicach szóstej..mh

Dziub - kurcze my prawie w tych samych tygodniach..ja nie sprawdzam bety, może powinnam ale cóż to teraz by zmieniło?? W każdym razie super i rzeczywiście duża :tak:
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI
 
Jakie tematy jedzeniowe :,( Ja moze sprobuje delikatny rosol dzisiaj zrobic...choc wiem, ze on nie zastapi cudownie pachnacej zupki chinskiej, ktora moj maz wcinal przed snem! Nigdy ich za bardzo nie lubilam, a wczoraj myslalam ze sie na nia rzuce. Zjadlam pare lyzek..mmmmmm.. pychota! Czemu ciagnie mnie go chemi, tyle zdrowego jedzenia w lodowce a ja nie moge nawet na nie patrzec :/

KMB, Agusia, Szyszunia, Nonek ja bym sie nie obrazila jakby byly blizniaki :) boje sie, ze to cos innego, ciezko mi sie jakos przyzwyczaic do dobrych nowin. A to jeszcze tak dlugo trzeba czekac na 20 maja... Mama namawia mnie na USG w 7 tyg :)
 
Witam w kolejny deszczowy majowy dzień.
Nikusia z całej majówki nazbiera się te 30stopni:wściekła/y: pogoda paskudna!!!
Dziub ja w pierwszej ciąży cały pierwszy trymest z powodu mdłości i wymiotów jadłam na śniadanie zupki chińskie i jabłka(tylko to mi wchodziło) potem jak mi minęło to wszystko co popadło jadłam.
Teraz jem już wszystko wczoraj np zjadłam dżem ze śmietaną pyszne było.
Nonek,Koralikowa też wczoraj zjadałam kiołbaski z grilla u teściów:tak:
 
Cześć dziewczyny!
Tłoczno, że hoho! My wróciliśmy z weekendu, chciałam zostać do sb albo niedz., ale nie dałam rady. Brak warunków, było 10 dzieci i każde, które płakało w nocy budziło mi Filipa, do tego zimnica i bieganie non stop za małym, bo wszystko łapie, liże. Nie jest to na moje nerwy i możliwości w ciąży...I tak nabił sobie guziora i przytrzasnął palucha;/ Co mi się za ruchliwe dziecko trafiło:szok:;-)

Jedyne, co na jeden dzień odeszły mi mdłości i nażarłam się grilla. A dzisiaj od nowa, rollercoaster.

Nikusia- dlaczego martwisz się brakiem obajwów? Chyba przeoczyłam...

Dziub- ja też chciałam bliźniaki w pierwszej ciąży, ale teraz juź nie chce;) Były dni, że ledwo z Filipem dawałam radę:p Jezuuuuuniuuuu jakbym miała teraz dwójkę to M. by się załamał.

Witaminka- przeraża mnie ten 6 tygodniowy macierzyński:no: Wasze dzieci są z Tobą w domu czy macie opiekunkę?

Powiem szczerze, że ja również mam takie wyobrażenie, że za granicą jest o wiele lepiej. W sensie na zachodzie, zarabiasz proporcjonalnie o wiele więcej, a ceny np. dóbr luksusowych (to, co dla mnie jest lukssem;P) są takie, jak w Polsce albo i niższe. Wystarczy zresztą zobaczyć jak kształtują się zarobki w poszczególnych państwach europejskich. Nie wiem, jak jest z opieką medyczną i prenatalną (po waszych postach wnioskuję, że średnio), no ale wszystko zależy przecież od pracodawcy, pracy, lekarzy. Ludzie są różni. Faktem jest, że w Polsce dobro dziecka nienarodzonego jest stawiane niemalże na czele wszelkich starań, więc może dlatego ciężarne są tak dobrze traktowane???? ( jezeli w ogóle tak jest). Jednocześnie zawsze mi się wydawało, że te wszystkie akcje społeczne, typu specjalna kasa dla kobiet w ciąży (Ikea) przyszły do nas właśnie z Zachodu...
Tak sobie pogdybałam po przezczytaniu waszych wywodów.

No nic wracam do mojej kawy i filmu, mam kilka chwil dla siebie, bo chłopaki śpią:-D
 
Witam sie i ja

A u mnie słonko od rana,ale tylko 7st.

Basiu za mna z grila chodzi kiśzka ziemniaczana.

Dziub ja kiedys non stop jadlam zupke chinska i do tego musowo bulka slodka. A co do wizyty to jesli masz mozliwosc to jak mama mowi skorzystaj.

Nonek no pychotka ryz. Podrzuc tu troszke.

Nikusia nalesniki mniam.

No kurcze tyle o jedzeniu z rana-ja tylko wcisnelam bule jedna.
 
Dziewczyny -dzis znowu krwawie. nie duzo ,ale jednak. Juz nie daje rady. Znalazlam w Kopenhadze ( 30 min ode mnie) klinike co robi tak wczesne usg. U mnie dopiero od 8 tygodnia a ja jestem 6,2.
Mam wizyte na 12.30.
Nastawiam sie jednak ,ze bedzie to puste jajo plodowe. Nie wiem czemu ,ale mam takie przeczucie.
Pomimo to prosze o kciuki. Odezwe sie jak wroce.
 
reklama
Winki mysl pozytywnie mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

I daj znac! Bedzie dobrze-musi byc.
 
Do góry