reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

O rany Dziewczyny, ale tu ruch na tym forum. Na chwile z oczu spuścić nie mozna bo trzeba nadrabiac w czytaniu.
Ja tez mieszkam z rodzina w UK. Wyjechalam na rok zarobic na studia i tak juz siedze prawie 10lat :)
Nie jest cudownie ale w PL nie bylo by nam lepiej.
Wszyscy mówia jakie to u nas benefity i tak dalej a wcale nie jest tak latwo. Jak masz pracę to jest ok.
 
reklama
witaminka no fajnie by było jak by nie wróciła;ppp Ona jest z afganistanu dlatego tam poleciała....a ludzie z tamtąd maja swój świat....


Dziub no ja z regóły mam zaparcia ale odchudzałam sie zanim zaszła w ciaze i nie jadłam smazonego moze dlatego mnie chwyciło żoładek zareagował....narazie jest ok:)
 
Ja też w sumie nie mam zbyt wielu objawów. Jedynie moje i tak duże piersi się powiększyły i są bardzo tkliwe. Czasem ale to bardzo rzadko mam lekkie mdłości. I to wszystko.
W pierwszej ciąży piłam po 2 litry mleka dziennie. Miałam na nie takie ciśnienie że nie mogłam się powstrzymać Nie wiem czy to z tego powodu czy nie, ale mój syn miał skazę białkową prawie przez 1,5 roku. Teraz mleko jest mi obojętne tak jak przed ciążą, zresztą chyba nigdy za nim nie przepadałam. Jogurty, białe sery, kefiry mogłyby dla mnie nie istnieć.
 
K.M.B - JA nie mam zupełnie preferencji jedzeniowych... no jak otwieram lodówkę to tak niby odrzuca... ale jem na prawdę wszystko...
 
A ja mam troche zachcianek :) np. dzis na zapiekanki z bułeczki.
A co do skazy białkowej K.M-B to słyszałam taką opinię że jesli któres z rodziców jest alergikiem, to pijąc dużo mleka w ciąży zwiększa to prawdopodobieństwo skazy białkowej albo atopowego zapalenia skóry u dzieci. \Ja własnie mam alergie, wies staram się ograniczać mleko. Ewentualnei kefir pije albo jakieś produkty (typu masło, lody) z mlekiem zjadam.
Ostatnie z tego co obserwuję to bardzo dużo dzieci ma przerozne problemy skórne i czesto odstawienie mleka przez mame zdecydowanie pomaga.
 
Witaminka no to pobilas nas wszystkie 6-tyg macierzynskim! O_O

Jesli chodzi o objawy- Mi sie zaczal wstret do wszystkiego. A jak nawet wymysle cos zdatnego do jedzenia, to po 2-3 smacznych kesach robi mi sie niedobrze i specyfik trafia na czarna liste pokarmow zakazanych :( ja nawet o jedzeniu rozmawiac nie moge!!! Uffffff

Piersi mam male i nic 'jeszcze' nie urosly ale bola jak diabli; poranne wstawanie jest najbolesniejsze ;)

Poza tym 5tydz 5 dzien beta 37000, sporo co??
 
Dziub ja mam z jedzeniem dokladnie to samo! Raczej mnoe od lodowki odrzuca a jak juz przyjdzie mi na cos ochota to ugryze dwa razy i wiecej juz nie chce. Ale ja tam sie ciesze no i łudze, ze przytyje mniej niz w poprzedniej ciazy.
 
A ja mam troche zachcianek :) np. dzis na zapiekanki z bułeczki.
A co do skazy białkowej K.M-B to słyszałam taką opinię że jesli któres z rodziców jest alergikiem, to pijąc dużo mleka w ciąży zwiększa to prawdopodobieństwo skazy białkowej albo atopowego zapalenia skóry u dzieci. \Ja własnie mam alergie, wies staram się ograniczać mleko. Ewentualnei kefir pije albo jakieś produkty (typu masło, lody) z mlekiem zjadam.
Ostatnie z tego co obserwuję to bardzo dużo dzieci ma przerozne problemy skórne i czesto odstawienie mleka przez mame zdecydowanie pomaga.

Ja o tym usłyszałam dopiero jak się mój synek urodził. Na szczęście miał tylko skazę białkową i wysypkę na twarzy. Trafiłam do dobrej Pani doktor, która przepisała nam preparat Nutramigen i jak ręką odjął. Z tym że przez pierwsze 6 miesięcy pił tylko to a później dodawałam mu produkty bez mleka. Po półtora roku sprawdziliśmy na Danonku i sie okazało że już skazy nie ma.

Witaminka no to pobilas nas wszystkie 6-tyg macierzynskim! O_O

Jesli chodzi o objawy- Mi sie zaczal wstret do wszystkiego. A jak nawet wymysle cos zdatnego do jedzenia, to po 2-3 smacznych kesach robi mi sie niedobrze i specyfik trafia na czarna liste pokarmow zakazanych :( ja nawet o jedzeniu rozmawiac nie moge!!! Uffffff

Piersi mam male i nic 'jeszcze' nie urosly ale bola jak diabli; poranne wstawanie jest najbolesniejsze ;)

Poza tym 5tydz 5 dzien beta 37000, sporo co??

Bliźniaki ?:cool2:
 
Dziub bliźniaki ? :) hihi czekam na 20 maja i wieści z twojego usg hihi

Z jedzeniem mam tak samo , teraz mnie sponiewieralo wymiotowalam godzinę ! Nie mam nic w zoladku ... Strasznie sie czuje :'(

Miłego wieczorku
 
reklama
Do góry