reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

hej dziewczyny:)przepraszam ze wczoraj zadko zagladalam ale maz byl i cos robil przy kompku,ale dzisiaj popoludniu bedzie w pracy wiec kompek caly moj!!!!teraz ja zmykam do pracy,ooo..wlasnie bo pytalyscie:)Ja pracuje jak to nad morzem przystalo Choice Hotel,robie tam wszystko od sprzatania,zamawiania,restauracji,jeszcze zmywak mnie tylko nie dosiegnal,ale ostatnio moj menager zaangazowal mnie do szkolen nowych ludzi ktorzy przychodza do nas,a ogolnie to lazenie i dbanie o gosci zenby byli zadowoleni.Ale lubie w miare ta prace chocby ze wzgledu na to ze ucze sie jezyka,mam spory kontakt z ludzmi,anglikami,szkotami..ok zmykam teraz wlasnie do pracy,ze pracuje na part time(czyli na pol etatu)za kilka godzinek bede w domciu:)piszcie piszcie!!!!!!!

dodajcie do sygnaturek swoje wykresiki,bedziemy mogly sobie porownac sytuacje z tempka:))
 
reklama
witam się z rana Zdjęcie0336.jpgZdjęcie0335.jpgto są moj obraz zdięcia wyszły kiepsko obraz jeszcze nie wisiał na ścianie

kobietki gdzie jesteście
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry witam się z kawką :)

Zaraz muszę pojechac do Urzędu Skarbowego a tak strasznie mi się nie chce......
Bo znowu pada śnieg :-(
Ja już nie chcę tego śniegu.....
Nie lubię gdy jest zimno...



Ja kocham słoneczko!
 
Asiczka dobry pomysł z tymi wykresikami......
Ja miałam zacząć mierzyć ale przyznaję się, że jeszcze nie zaczęłam :sorry:
Ale obiecuję poprawę......
Odszukam termometr i zacznę......
Tylko muszę poczytać wiadomości z linków, które mi przyslała Madlen, żebym na pewno prawidlowo mierzyła ta tempkę....

To niby nie jest skomplikowane ale mnie się wydaje, że coś pokręcę z tym mierzeniem tempki...
Bo te róznice wartości temperatury na waszych wykresikach są takie malutkie...
Czy mnie się to uda tak dokładnie zmierzyć?
:szok:
 
kochane te plamy na tych zdięciach obrazu to fontanna pryska woda a ja też dziś mysze wyjść do miasta ale to dopiero po 1 przyjdzie meża brat i zostanie z dziewczynkami a ja musze iść do wypożyczalni filmy i bajki oddać i maż mnie zaprosił do jubilera a le nie wiem po co może chce mi coś kupić na walentynki
 
Zagladaj do nas czesciej bo wiesz smutno nam jak Ciebie nie ma :tak:



Uwielbiam ogladac takie maluszki jak zawodowo wywijaja ;-)




Kochana moj tez ma blizne po upadku ,wazne ze wszystko szybko sie zagoilo,prawdziwy z niego bohater :-)
Postaram się zaglądać częściej :-) już niedużo mi zostało do czytania :-)
maz robil porzadek na kompie i nie dalam rady do was zajrzec wczesniej,dopiero teraz moge
Edyta dzialamy,ale cos mi sie wydaje,ze w tym cyklu nic nie wyjdzie,bo brak owu :-(..bol jajnika i podbrzusza wskazywal,ze bedzie,ale tempka ani drgnie do gory :wściekła/y:
Heksa
bravo dla malego mezczyzny !! a co do blizny..hmmm..kazdy musi miec przynajmniej jedna :-D
Wiktoria a co ciekawego czytasz ?
ja juz dlugooo nic nie czytalam..kiedys to ksiazki pochlanialam,a teraz..nic..brak czasu,brak natchnienia,brak ksiazek
Ja czytam Sage Zmierzch moja ulubiona książka aktualnie jestem już na ostatniej części :-) .Czytałam to już pare razy ale za każdym razem wciąga i ciężko się oderwać :tak:
witam się z rana Zobacz załącznik 433848Zobacz załącznik 433850to są moj obraz zdięcia wyszły kiepsko obraz jeszcze nie wisiał na ścianie

kobietki gdzie jesteście
Śliczny Asiu obraz :-)
Dzień dobry witam się z kawką :)

Zaraz muszę pojechac do Urzędu Skarbowego a tak strasznie mi się nie chce......
Bo znowu pada śnieg :-(
Ja już nie chcę tego śniegu.....
Nie lubię gdy jest zimno...



Ja kocham słoneczko!
Oj zimno ja już nie muszę wychodzić bo dopiero przyszłam .Byłam u lekarza na szczęście nie musiałam Kamilka ciągnąć ze sobą.Zadzwoniłam do pani doktor i zapytałam czy mogę sama przejść .Powiedziała że nie ma problemu przepisała recepty i mamy brać tabletki co 6 godz.przez 6 dni
kochane te plamy na tych zdięciach obrazu to fontanna pryska woda a ja też dziś mysze wyjść do miasta ale to dopiero po 1 przyjdzie meża brat i zostanie z dziewczynkami a ja musze iść do wypożyczalni filmy i bajki oddać i maż mnie zaprosił do jubilera a le nie wiem po co może chce mi coś kupić na walentynki
Oj no to kochana się ino cieszyć :-)

Ja już po lekarzu,Kamil ma tabletki tak samo jak Martynka miała.A ja z kawą do was zaglądam i z książką u boku :-)
 
Czesc dziewczynki :-)


Jestem na chwilke,maz w domku wiec nie mam duzo czasu na siedzenie przed lapkiem...ale jak to byc powinno ,przywitac sie musze :-p

Asia sliczny ten obraz,my mamy zamiar zajechac do Paryza jak bedziemy w drodze do PL wiec jak sie uda to zrobie sobie zdjecie pod wieza :tak:

Wiktoria dobrze ze nie musialas synka ze soba zabierac na taki mroz...zdrowka ;-)

Asiczka to musze przyznac ze masz dosc odpowiedzialna i ciezka prace,ale dobrze ze pracujesz na part time masz wiecej czasu na odpoczynek :rofl2:


Heksa ja tez mysle ze nie zauwazylabym wzrostu tempki przy tak malych wartosciach,ale wiem ze dziewczyny taki sposob sobie chwala wiec moze powinnas zaczac to robic,ja mam termometry elektroniczne,albo takie do ucha ,musze poszukac zwyklego rteciowego,bo moim zdaniem daje najwiarygodniejszy wynik...:tak:

Madlen a Ciebie dzisiaj tu nie bylo ?:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale tu spokojnie myslalam ze bede miala nadrabiania a tu ciszaaaaaa ze ho ho:sorry:

Asia śłiczny ten obraz,my jestesmy na etapie wybierania fototapety do sypialni,marzy mi sie megaaaaa piekny las,sa sliczne te fototapety teraz takie 3d,rewelacyjnie to wyglada:)
 
Do góry