reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Moje starszaki ogladaja Scoobiego na Cartoonie a maly dopiero sie obudzil i jeszcze wtula sie we mnie ,ach jakie ciepelko od niego bije :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiczka najgorszy jest taki marznacy deszcz,wtedy to naprawde trzeba byc ostroznym :tak: Ja osobiscie jak nie musze to nie jezdze w taka pogode,wole jak jest sucho ;-)

Asia przed Wami mila nocka :-p


Wiktoria ja to mam nadzieje ze oni mi paczki od Ciebie nie dostarcza w kawalku :sorry: bo oni potrafia zgniesc nieziemsko takie przesylki a pozniej jak wyciagam rozne rzeczy to wszystko jakby prasowane :crazy:
 
Ostatnia edycja:
asia widze ze masz dwie coreczki,to teraz co....chlopak by sie przydal co????nam obojetne bo mamy pareczke,chociaz chyba wolalabym corcie,jakos tak mi sie wydaje ze coreczka to zawsze jednak do rodzicow ciagnie a chlopaka wychowujemy dla jakiejs innej baby:tak:jak sie rozejrze dookoloa to faktycznie tak jakos sie pozniej uklada ze faceci juz nie ciagna tak do rodzinnego domu..

wiktoria sliczna ta bizuterie robisz kochana i zaluje bardzo bo ja niestety nie moge prawie nic nosic bo mam alergie i zaraz mnie swedzi,piecze i czerwieni mi sie skora,15 min i juz musze sciagac..ale sliczne sa te bibelotki,zwlaszcza te z blekitnymi dodatkami mi sie podobaja,ach..
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiczka ja marze o synku no ja zachwile ide wykąpie córeczki i położe je spać bo niby się bawią a krzyczą az głowa boli jutro bedą sie cieszyć że tata wrucił
 
Do góry