reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
asiczka ale wam sie udalo,dzieciaczki ztego samego dnia :szok::-),mam kolezanke ktora tez ma dziewczynki z tego samego dnia,z 4letnia przerwa
co do imion to u nas jest meksyk..kazdy chce inne,mi sie podoba Emma,Victoria,Lisa i jeszcze kilka innych,ale te 3 sa ostatnio ta topie,a dla chlopca nie mam..:no: chociaz zanim zafasolkuje to jeszcze pewnie zmienie zdanie 3 razy :-D
my mamy ogrzewanie na olej,prad na karte a gazu nie mamy :no:
 
nooo baaa...najpierw z dziecmi to musielismy obgadac hehe...byly jak najbardziej za:)Julka jest na etapie dzidziusiow,bobasow,wiec przeszczesliwa a Igor stwierdzil ze jeszcze jakas siostra czy brat sie przyda:)juz sa na tyle duze ze musimy z nimi takie sprawy ustalac,mysle ze tez juz maja tu cos do powiedzenia,wkoncu bedziemy sobie pomagac,a i mysle tez troche tak,ze bede mogla pojsc na macierzynski i caaaaly swoj czas wtedy poswiece dzieciaczkom,musimy spoooro nadrobic...

I to mi Sie podoba. Rodzinna decyzja.
kto sie czubi ten Sie lubi tak bywa. Moja mala tak dokucza ze Oskar wychodzi z siebie czasami. I pomyslec miec trzecie to by sie wyzabijali chyba ha ha
 
hej kobietki,zagladam na chwilke ale zaraz zmykam do pracy:((na szczescie dzisiaj kruciutko wiec za jakies max 3 godzinki wracam do was kochane:)a wy piszcie piscie co bym miala co czytac jak wroce:)to co ,moze dzisiaj kawka u mnie hhehe??


No i niestety smutna wiadomosc ze Madzia jednak nie żyje:(((((((((((((((((((((ach.....
 
Czesc babeczki :-)

Ja juz mam posprzatany domek,podlogi umyte,pranko sie pierze,dzieci nakarmione wiec na chwilke do Was zagladam :tak:

Wczoraj musialm zniknac bo maly kazal mi zejsc na padloge aby sie z nim pobawic :-p

Dzisiaj przyjezdza koleznka a ja jeszcze ciasta nie wstawilam :zawstydzona/y: musze sie za to wziasc ...

Co do Madzi to niech wyjasniaja sprawe,nie bede nikogo osadzac bo to jej zycia nie wroci,jedynie czekam na wynik sekcjii bo chce wiedziec czy to byl wypadek tak jak matka mowi czy jednak sama z siebie zrobila jej krzywde...:-(

Co macie dzisiaj w planach ?

Ja to nie moge sie doczekac poniedzialku,bo moze juz dojedzie do Wiktorii kartka :-)
 
Przykra sprawa.Ale ja nie wieże ze ją upusciła musiała ją utopić i tyle :wściekła/y::wściekła/y:


Edytko ja też czekam :) u nas Ospa znowu Kamilek ma.W poniedziałek idziemy do lekarza.Na razie smaruje go maścią co Martynka miała
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dziśbede sie cały dzień lecić co 2 godziny sprawdzam gdzie sie znajduje mój mąż bede wiedzieć czy wraca już do domku czy jeszcze jest na kursie
 
Do góry