reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Hej dziewczeta:)juz jestem,poprasowane ,posprzatane:))Widze ze poruszana kwestia imion byla no to gdyby nam sie udalo z tym 3 dziecieciem:) to ...nie wiem..hihi..podoba nam sie Alicja,Helena,Lena a dla chlopca Krzyś,Piotr,ale bede sie martwic jak zafasolkuje:-D

co do Madzi to az brak słow..ja juz wylaczylam tv bo az mnie nerwy biora na to wszystko..wogole ta sprawa jest na maksa zakrecona..nie wiadomo,tez cos mi sie wydaje ze jest szansa ze mała zyje,tylko ja gdzies sprzedali,tym bardziej ze jezeli uznali by to za wypadek,dziewczyna zostalaby oczyszczona z zarzutow i na wolnosci...no nie wiem..trzeba czekac na dalszy bieg wydarzen..

My tez mamy w domciu wszystko na karte i energie i gas wiec super.wole tak niz pozniej faktycznie:szok:miec taka mine jak zobacze rachunek:)wogole to mamy awarie pieca i landlordka ma nam nowy wstawic tylko nie wim kiedy,bo ponoc drogi jest i wogole,wiec jeszcze cierpliwie czekam..nie chce fikac bo mamy fajne z nia uklady,jest bardzo mila i jak za taki duzy dom to naprawde placimy niewiele,wiec dogrzewamy sie piecykiem na butle i olejniakami.poki jestesmy sami jest ok,ale musi nam to zrobic chocby wiosna bo jak wezme dzieci to musze miec ciepelko:)

oszczedzaj puki bombelkow niemasz a tak zapytam czy twoje dzieciatka wiedza ze staracie sie o 3?
 
reklama
Asiczka to teraz z nami troszke posiedzisz :-)


Moje starszaki poszli juz myc zabki i do pokoju ,za chwile maja byc w lozeczkach...a moje najmlodsze siedzi przy mnie i szama jabluszko :-) Tom bedzie dopiero za pol godzinki ...wiec jeszcze chwilke z Wami poklikam :-p
 
Mój meżulek siedzi w pokoju dzieci na komputerze gra a dzieci w pokoju młodszego synia układaja sie juz do snu...jeszcze słysze z gory jakies spory i kłótnie ale mąż juz wkroczyl do akcji :tak:
 
Właśnie sie potłukli i skończyło sie wielkim płacze...ach,czasem to juz nie mam siły na młodszego bo strasznie dokucza starszemu i Mati sie juz zqczyna powaznie wkurzac i go co raz czesciej tłucze za dokucznie :no:
 
oszczedzaj puki bombelkow niemasz a tak zapytam czy twoje dzieciatka wiedza ze staracie sie o 3?

nooo baaa...najpierw z dziecmi to musielismy obgadac hehe...byly jak najbardziej za:)Julka jest na etapie dzidziusiow,bobasow,wiec przeszczesliwa a Igor stwierdzil ze jeszcze jakas siostra czy brat sie przyda:)juz sa na tyle duze ze musimy z nimi takie sprawy ustalac,mysle ze tez juz maja tu cos do powiedzenia,wkoncu bedziemy sobie pomagac,a i mysle tez troche tak,ze bede mogla pojsc na macierzynski i caaaaly swoj czas wtedy poswiece dzieciaczkom,musimy spoooro nadrobic...
 
Właśnie sie potłukli i skończyło sie wielkim płacze...ach,czasem to juz nie mam siły na młodszego bo strasznie dokucza starszemu i Mati sie juz zqczyna powaznie wkurzac i go co raz czesciej tłucze za dokucznie :no:
ania bo te mlodsze to takie cwaniaki ze czasami sprytniejsze od tych starszych:)ja wiem jak u nas jest,julka tak podejdzie igora ze zawsze musi wyjsc na jej a jak cos jej nie pasuje to tak zakreci ze itak przewaznie wszystko jest na Igora,ale ma pecha dziewcze to moje bo juz ja rozgryzlam i teraz juz tak jej wszystko nie uchodzi plazem...zreszta wiem bo tez bylam ta starsza i nie raz zbieralam manto za brata bo przeciez on taki maly slodki...napewno nie mogl zrobic tego czy tamtego hehe...:nerd:
 
ja mam tylko nadzieje ze jak juz zafasolkuje i urodzi nam sie dzieciątko to klaudiusz sie uspokoji ,zacznie byc bardziej odpowiedzialny...z drugiiej str to tez i sie boje bardzo bo np dzis jak oglądalismy film to utuliłam Mateusza ,Klaudiusz jak to zobaczył w mig sie podniosł z podłogi i zepchnąl starszego by sammemu sie wtulic do mnie:no:
 
Nie no morze nie bedzie tak zle..mysle ze od poczatku trzeba angarzowac bedzie starszali do pomocy przy maluszku,zeby sie czuly potrzebne a jak bedzie taka potrzeba to i cala trojce na kolanma posadzic i przytulic:)ania mamy dzieci w tym wieku ze na szczescie juz mozna im co nieco wytlumaczyc..pamietam jak urodzila sie jucia to igorek tego samego dnia skonczyl dwa latka-dostal w prezencie siostre na urodzinki hih:)tez bywalo ciezko bo czasami poprostu nie rozumial ze karmie wlasnie julke(a ta jak sie dossala do cyca to 40min z glowy bylo)i lazilam z cyckiem ,julka pod pacha po domu zeby mogl mi cos pokazac,czy cos chcial akurat...ufff...ciezko bywalo...ale teraz roznica wieku swietna,bo super sie dogaduja juz,broja razem i sa za soba straszzzzzznie,zreszta dwa lata temu igor nam bardzo zachorowal,prawie trzy mce spedzilam z nim w szpitalu,to julka nie chciala jesc,plakala za nim szukala go...masakra...ale fajna taka wiez miedzy nimi..ja z bratem jestesmy po 6latach i to juz duza roznica...nie dogadujemy sie..kazde jakos poszlo w swoja strone i dlatego chce zeby u nas bylo 3 dzieci,zawsze to jedno przywola do porzdaku pozostala dwojke hehe
 
reklama
Do góry