reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
oczywiscie,karta jest rewelacyjnym rozwiazaniem lepiej jest kupic gaz za 10 f powiedzmy niż otrzymac rachunek co trzy miesiące na kwote 400 f:baffled: czasem nawet idzie zaoszczedzic :p bo jak siedze w domu sama a dzieci sa w szkole to wyłączam piec bo nie chce mi si isc doładować karte (a sklepu nie mam kolo domu niestety) a jak miala bym stały dostep do gazu to człowiec nie ogranicza sie bo nie musi,tylko liczy ile znowu przyjdzie ???:szok:

ja mieszkam na 1 pietrze od roku bo sie przeprowadzilismy z 2 na 3 bo corcia sie urodzila chcielismy aby synek mial swoj pokuj zimno jak w kieleckim na dworcu w tamtym roku za el placilismy sami wyszlo tyle ze glowa od pada w tym roku sie wpienilam i spoldzielnia nam placi za 4 kaloryfery bo podloga podgrzewana nie niala hahaah zima marna ale placa to najwazniejsze
 
ja tez wieczorami siedze tylko na tlc :tak: a czasem jeszcze włączam zone reality tez jest ciekawe czasem.
 
Asia widze nowy avatarek znam to zdjecie :-p

Ania jak my jeszcze wynajmowalismy od prywaciaza to za 43 dni grzania placilismy dokladnie £599 bo z piecem cos bylo nie tak a on nie chcial nam jego zrobic wiec takie rachunki mielismy za sam gaz...a gdzie council tax,prad,woda i inne ? jak zobaczylam rachunek to myslalm ze padne ,cale szczescie to bylo dawno i nie prawda :huh:


Svensonka Buddy robi swietne torty uwielbiam go ogladac :tak:


Asia dobranoc papa
 
Hej dziewczeta:)juz jestem,poprasowane ,posprzatane:))Widze ze poruszana kwestia imion byla no to gdyby nam sie udalo z tym 3 dziecieciem:) to ...nie wiem..hihi..podoba nam sie Alicja,Helena,Lena a dla chlopca Krzyś,Piotr,ale bede sie martwic jak zafasolkuje:-D

co do Madzi to az brak słow..ja juz wylaczylam tv bo az mnie nerwy biora na to wszystko..wogole ta sprawa jest na maksa zakrecona..nie wiadomo,tez cos mi sie wydaje ze jest szansa ze mała zyje,tylko ja gdzies sprzedali,tym bardziej ze jezeli uznali by to za wypadek,dziewczyna zostalaby oczyszczona z zarzutow i na wolnosci...no nie wiem..trzeba czekac na dalszy bieg wydarzen..

My tez mamy w domciu wszystko na karte i energie i gas wiec super.wole tak niz pozniej faktycznie:szok:miec taka mine jak zobacze rachunek:)wogole to mamy awarie pieca i landlordka ma nam nowy wstawic tylko nie wim kiedy,bo ponoc drogi jest i wogole,wiec jeszcze cierpliwie czekam..nie chce fikac bo mamy fajne z nia uklady,jest bardzo mila i jak za taki duzy dom to naprawde placimy niewiele,wiec dogrzewamy sie piecykiem na butle i olejniakami.poki jestesmy sami jest ok,ale musi nam to zrobic chocby wiosna bo jak wezme dzieci to musze miec ciepelko:)
 
Asia widze nowy avatarek znam to zdjecie :-p

Ania jak my jeszcze wynajmowalismy od prywaciaza to za 43 dni grzania placilismy dokladnie £599 bo z piecem cos bylo nie tak a on nie chcial nam jego zrobic wiec takie rachunki mielismy za sam gaz...a gdzie council tax,prad,woda i inne ? jak zobaczylam rachunek to myslalm ze padne ,cale szczescie to bylo dawno i nie prawda :huh:


Svensonka Buddy robi swietne torty uwielbiam go ogladac :tak:


Asia dobranoc papa

witamy
 
u mnie na dole ciagnie od podłogi i boso to sie nie da dosłownie chodzic bo stopy kostnieja (ja wogle nie umiem boso chodzic) ale na gorze jest juz przyjemniej bo tam położylismy wykladzine zamiast paneli :)...posłuchałam męża i na dobre to wyszło :-D
 
reklama
Do góry