reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Ide umyc glowe,wstawic zupke i zrobic kawke dla malzona bo za chwile bedzie w domku...do pozniej papatki :-)
 
Wiktoria...Madlen...Heksa a Wy gdzie jestescie ?:cool2:

Ja się melduję, podpisuję listę obecności i zmykam sprzątać domek bo dziś wieczorem mamy gości.....
Bardzo ważnych gości, bo może kupią nasz domek !!!!

Wyobraźcie sobie moje sprzątanie!
Już sama nei wiem jak to zrobić żeby do wieczora wszystko lśniło....
Proszę trzymajcie kciuki, żebym się wyrobiła.......
A do tego z przejęcia ręce mi się trzęsą jak galaretka.....

Odezwę się późnym wieczorkiem dopiero.
Tulam Was wszystkie!
Szczególnie mocno Ciebie Kariin!!!!!!!!
Przede wszystkim głowa do góry, cycki do przodu bo będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lecę bo mam randkę z mopem...... :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Heksa trzymam kciuki aby wszystko poszlo gladko i po Waszej mysli :tak:No i oczywiscie zeby goscie zdecydowali sie kupic Wasz domek ;-) bedziemy czekac wieczorkiem na wiadomosci od Ciebie ,tak wiec lec sprzatac Swoje krolestwo aby lsnilo zanim przyjda goscie :-)

A ja mam juz zupke zrobiona,wiec teraz czas na relax :-p

Asia a te golabki bez zawijania to robisz z przepisu knnora ?Gołąbki bez zawijania - Knorr.pl
 
reklama
witam się z kawką nie kupiłam nic mężowi bo nie chciało mi się iść do ap[teki bo zimno dzisiaj bedziemy jechać na wieksze zakupy samochodem to skocze do apteki a mąż dziś w nocy nie chrapiał ale za to obudziąm się 20 po 5 bo bolał mnie ząb tabletki zaczeły dziłać o 6:30
Współczuje bólu zęba.:tak::-(
Asia to pewnie wybierasz sie do dentysty ?Wspolczuje bolu,bo jak dla mnie nie ma nic gorszego jak bol zeba :zawstydzona/y: My robimy sobie przeglad zebow co pol roku i jutro wypada ten szczesliwy dzien :-) wizyte mamy na 16-ta wiec bedzie trzeba odebrac troszke wczesniej dzieci ze szkoly ...jak ja sie ciesze ze mamy zdrowe zabki i nie bola :tak:
To bardzo fajnie ja kiedyś dentystę co tydzień odwiedzałam i w końcu mam spokój ale ile kasy poszło :szok:
Moj maz prawie stracil zycie przed glupiego zeba ,wiec dlatego teraz chodzimy regularnie do dentysty bo sie boimy ...a druga sprawa ja od malego lubilam odwiedzac stomatologa i do dzis mi to zostalo,moje dzieci tes sie nie boja a wrecz pyataja sie kiedy nastepna wizyta :-)
A co się stało że tak piszesz??
Wiktoria...Madlen...Heksa a Wy gdzie jestescie ?:cool2:


Asia ale pomysl sobie tak :
Bedac na fotelu u dentysty poboli Cie tylko przez chwile a pozniej bedziesz miala spokoj :tak: a jak nie pojdziesz to bedziesz cierpiec caly czas a i tak pozniej bedziesz musiala zrobic zeba ;-)

Odwagi ,bedzie dobrze :-)
Ja się melduje że jestem ale dzień miałam pełen roboty :sorry:


Ja się melduję, podpisuję listę obecności i zmykam sprzątać domek bo dziś wieczorem mamy gości.....
Bardzo ważnych gości, bo może kupią nasz domek !!!!

Wyobraźcie sobie moje sprzątanie!
Już sama nei wiem jak to zrobić żeby do wieczora wszystko lśniło....
Proszę trzymajcie kciuki, żebym się wyrobiła.......
A do tego z przejęcia ręce mi się trzęsą jak galaretka.....

Odezwę się późnym wieczorkiem dopiero.
Tulam Was wszystkie!
Szczególnie mocno Ciebie Kariin!!!!!!!!
Przede wszystkim głowa do góry, cycki do przodu bo będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lecę bo mam randkę z mopem...... :wściekła/y:
Miłej randki z mopem i życzę żeby poszło po waszej myśli:-)


Jestem i ja z drugą kawą tak sobie i jakoś mi się tak smutno zrobiło nie wiedzieć czemu : Evil:
 
Do góry