reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Dzień dobry, ja również witam się z kawką.
Przeczytałam zaległości ale przepraszam, dużo tego było i już sama nie wiem co komu miałam odpisać......
Postaram się teraz być na bieżąco :tak:
 
reklama
Asia to niezle maz Ci podchrapuje do uszka :zawstydzona/y: nie zazdroszcze takich melodii :-D

Moje dziecko wlasnie sie obudzilo,i szama mleczko a ja lece kawke sobie zrobic ale zaraz wracam ;-)
 
Juz jestem,kawa zrobiona, ciacho pokrojone wiec teraz bede sie delektowac :-p

Kolo poludnia wyskocze na poczte bo musze wyslac kilka listow, cale szczescie ze nie mam daleko :tak:
 
Hi :-)

Ja sie melduje i chce powiedziec ze u nas pada i jest bardzo
U nas nie pada ale jest zimno :tak::baffled:
witam z rana ja zaraz kawke sobie robie bo znowu noc nie przespaną miałam nie wiem ostatnio ciężko mi zasnąć pużniej jak już zasne to M zacznie chrapać no to się budze szturcham go żeby się przekrecił bo chrapie tylko ja śpi na plecach póżniej znowu prubuje zasnąć i tak w kułko
Oj to kochana masz melodie :zawstydzona/y::-D:-D
Dzień dobry, ja również witam się z kawką.
Przeczytałam zaległości ale przepraszam, dużo tego było i już sama nie wiem co komu miałam odpisać......
Postaram się teraz być na bieżąco :tak:
Witaj kochana jak synek broda już nie boli ? A kochana bo tak chciałam podsumować twoją biżuterie to ty chcesz te kolczyki przezroczysto czarne,komplecik (kolczyki i zawieszka ten taki jasny) i komplet ten (bransoletka i kolczyki) a chcesz ten czarno niebieski ?
no ja też już wode na kawe wstawiłam i zaraz ide za lać i dziecią śniadanie zrobić zaraz wracam
Wracaj do nas wracaj


Ja sprzątam trochę kupiłam ostatnio CILLIT i własnie sobie myje zlewozmywak aż się świeci.Dzieci się bawią i ja do was zaglądam czy już wstałyście :-)
 
Edytko jak ja lubię ciacho i wszelkie inne slodkości.........
Proszę podeślij mi kawałeczek......


Wiktoria bródka chyba nic nie boli, mały jest bardzo dzielny, nic nie narzeka...
Ma tą rankę ze szwami zaklejona plastrami więc mu te niteczki nie przeszkadzają...
Może wieczorem przy myciu będę musiała zmienic te plasterki...
Ale on się nic a nic nie skarży, tylko uważa żeby niczym sobie tej bródki nie dotknąć :tak:
Myślę, że się szybciutko zagoi, kiedy są szwy zalożone to ranki się szybko zrastają...
Tylko pewnie jakaś blizna zostanie :baffled:


Co do biżuterii to napisz mi proszę czy masz może jeszcze taki jeden koralik jak na tych kolczykach z czarnymi wzorkami? Jeśli tak to chciałabym bardzo jeszcze wisiorek na łańcuszek :rofl2:
 
reklama
Moj maz przyszedl z pracki ,wiec ja narazie uciekam ...moze uda mi sie niedlugo skoczyc na poczte :-) Wiktoria jak wysle to napisze ;-) wiec do pozniej papatki ...
 
Do góry