reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Kochana alez prosze

Ja wlaśnie w takim tempie zjadam wszelkie słodkości :-p
A jakie masz ciacho? :sorry2:


Wiktoria to daj mi proszę jeszcze troszkę czasu, przejrzę sobie Twoją galerię i napiszę Ci, co jeszcze będę chciała sobie domówić. A jakie masz jeszcze koraliki w kolorze niebieskim? Masz w ogóle jakieś koraliki (różne kolory) z których dopiero będziesz coś robić? Jeśli masz to proszę podeslij jakąś fotkę :tak:
 
reklama
obecna :-D
wiktoria najlepszego dla corci z okazji imieninek !!!!
kawke juz sobie zrobilam,to teraz ide was nadrobic ;-)
 
A właśnie Wiktoria miałam jeszcze zapytać, czy robisz też kolczyki takie nie wiszące, tylko na wkrętkę czy jak się to nazywa..... :laugh2: Wiesz o jakie mi chodzi? Taki wkładane w ucho i zatykane zaslepką z drugiej strony :-D


Madlen witaj!
 
Znaczy z niebieskich jeszcze coś będę kombinować a mianowicie niebieski mam taki
015.JPG
z
Ten naszyjnik na pewno zmienię czyli taki byłby niebieski jeszcze ale to malutkie i mam jeszcze takie 002.jpg
 
Asia ja jestem taka gapa, że już raz mi się zdarzyło laptopa zalać kawą.....
Potem suszyłam suszarką ale i tak mi ta myszka w laptopie nie działa....... :(
Muszę go wysłać do naprawy, bo mam ubezpieczenie na niego od takich sytuacji (jak dobrze, że je wykupiłam!!!) ale odwlekam to w czasie, bo pewnie będę z tydzień bez laptopka mojego kochanego i jak będe z Wami pisać??????????
:-(
 
obecna :-D
wiktoria najlepszego dla corci z okazji imieninek !!!!
kawke juz sobie zrobilam,to teraz ide was nadrobic ;-)
Dziękuje i dla Twojej Martynki też Wszystkiego Najlepszego :-)
A właśnie Wiktoria miałam jeszcze zapytać, czy robisz też kolczyki takie nie wiszące, tylko na wkrętkę czy jak się to nazywa..... :laugh2: Wiesz o jakie mi chodzi? Taki wkładane w ucho i zatykane zaslepką z drugiej strony :-D


Madlen witaj!
Wiem chodzi ci o sztyfty miałam kiedyś ale później ich już nie zamawiałam.Mam sztyfty ale do naklejania ale co z tego jak nie mogę takich znowu koralików dopaść.Może i zamówię jak będę zamówienia robić :)
Heksia mam po więcej tylko po jednym zrobiłam :-)016.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czyli do tych sztyftów to trzeba specjalne jakieś koraliczki?
To w takim razie następnym razem jak już je będziesz miała to sobie zamówię :-)

To ja poproszę jeszcze takie kolczyki dłuższe z tymi niebieskimi kosteczkami na końcach i jesli można to wisiorek do tego do kompletu :tak: A na bransoletkę by wystarczyło tych kosteczek? Ale taką bransoletkę żeby było kilka tylko tych kosteczek a pomiędzy nimi te srebrne takie łączniki... Przepraszam od razu za niefachowe słownictwo :-p
 
reklama
Heksa ja tez mam ubezpieczenie ;-),jak do tej pory nie bylo zadnych wypadkow,ale to roznie bywa :-D,tym bardziej ze ja na bb zazwyczaj siedzie z kawka ;-)
Edyta a ty pewnie bedziesz jak mnie nie bedzie :-(
Asia jak dzisiaj twoj humorek ?
 
Do góry