reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Madlen w koncu mezowi tez sie nalezy troche rozrywki ;-) a Ty wrocisz do nas jutro jak maz pojdzie w pracy :-)


Heksa kurcze ale sie porobilo,mam nadzieje ze szybko sie rana zagoi i maly szybko zapomni o tym co sie stalo ,tulam Was mocno buziak :*
Ja pamietam jak moj Alan zostal z byla tesciowa bo ja musialam pojechac do apteki i w czasie mojej nieobecnosci maly upadl na kant plyty rozwalil sobie skore pomiedzy brwiami...jak to zobaczylam to myslalm ze zemdleje a slad niestety pozostal do dzisiaj :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez wpadne rano z kawa ...

Wiktoria a co tak rozkladasz bransoletke na czesci pierwsze :rolleyes2:

Jej ostatni tydzien dzieci beda chodzic do szkoly a potem 10dni wolnego i beda siedziec w domu :eek:
 
065.jpgNowa nad którą się godzinę męczyłam ale zrobiłam :-D
Edt.Dobranoc dziewczyny do jutra na kawę się rano umawiamy :-)
 
Ostatnia edycja:
wiktoria dobranoc :blink:
heksa bidulek,ucaluj go mocno od ciotki ;-),a swoja droga dzielny chlopak :tak:
edyta to dlugo twoje chlopaki maja wolne,u nas tak dlugo nie ma wkaacji zima,ale za to latem mamy cale 2miesiace :-D

ja tez jutro bede z kawka,ale dopiero jak odstawie smyki do szkoly tj.ok 11 ;-)
 
Wiktoria tak sie meczylas a jednak sie udalo :-)

Madlen to u Was sa 2 miechy wakacjii letnich ?:szok: ja myslalam ze u Was tak jak u nas a jednak sie mylilam :dry:

Ja zyje juz tym remontem,nie moge sie go doczekac,jesli dobrze pojdzie to szwagier przyjedzie do nas w lipcu na 3 tyg z moim siostrzencem ,zrobi nam lazienke a potem zapakujemy sie na 2 samochody i pojedziemy razem do PL :-) lol ...

Dobranoc dziewczynki i do dzisiejszego posiedzenia przy kawce ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana ja zaraz kawke sobie robie bo znowu noc nie przespaną miałam nie wiem ostatnio ciężko mi zasnąć pużniej jak już zasne to M zacznie chrapać no to się budze szturcham go żeby się przekrecił bo chrapie tylko ja śpi na plecach póżniej znowu prubuje zasnąć i tak w kułko
 
Do góry