reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Wymyslilam taka forme przekazu,bo innej opcji nie mam ,ale ok tyg bedzie to szlo do Ciebie...wazne ze bede miala blyskotki :-D:-D
 
reklama
Wiktoria to ja jutro skocze na poczte tak kolo poludnia i wysle ;-)


Ogladam kogel mogel uwielbiam go,stary film ale fajny :tak:
 
Asia jak humorek ? ,mam nadzieje ze lepszy ;-)
Edyta to fajnie,ze szwagier przyleci na lato i zrobi remoncik ;-)
a ja dzisiaj odcieta od neta (czyt.maz siedzi ),dobrze ze jutro pon.i cale do poludnia komputerek jest moj !!!:happy2:
 
Madlen no juz sie balam ze nam ucieklas ,a Ty kompa oddalas w rece meza :rofl2:
nie mam zamiaru stad uciekac,bo mi dobrze z wami :happy2:

nie chcialm sie z M.klocic,bo mi zaraz gada,ze mam caly tydzien komp dla siebie,a on ma czas gl.w weekend,to juz niech se chlop posiedzi..moj M. lowi ryby na nk ,bo to zapalony wedkarz :tak:
 
reklama
Ja się melduję, ale dzisiaj tylko podpisuję listę obecności.

Niedawno wróciłam ze szpitala z moim młodszym synusiem, przewrócił się na schodach i bardzo brzydko rozwalił sobie brodę, nawet nie sądziłam, że można taką dużą ranę sobie zafundować przy uderzeniu brodą... Rana na prawie 3cm długa i strasznie się rozłaziła więc od razu pojechałam do szpitala......
Kilka szwów lekarz założył i teraz mały pacjent śpi. Był baaaaardzo dzielny, cały czas leżał prawie spokojnie tylko piąstki zaciskał.

Bidulek mój kochany...
Już jest ok ale moje serce matki nadal jest przejęte........
W szpitalu zgrywałam ważniaka a jak wróciłam do domu to dopiero wtedy zaczęły mi się ręce trząść...

Jak dobrze, że mamy drewniane schody a nie wyłożone płytkami ...

Do jutra, miłej nocy, odezwę się rano z kawą......


 
Do góry