reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Spogladam na interwencje na polsacie i jestem zalamana bo niby leki mialy byc tansze,lepsze itd a jest zupelnie inaczej :angry:


Ja narazie uciekam bo musze podgrzac obiadek ,bede pozniej papatki
 
wiktoria twoja bizutria jest bardzo ladna,wiec nie przejmuj sie jakas kretynka,ktora pewni ci zazdrosci twoich zdolnosci i dlatego tak glupio pisze..po zlosci,aby cie zabolalo !!!,a ty nie masz zablokowanych zdjec i komentarzy dla obcych ???
edyta wpadlas panu w oko,ze tak siedzial i cie obserwowal :-D,daleko maja twoje chlopaki do szkoly ??
u mnie dzisiaj na obiad kurczak curry,<cos mam ostatnio smaka na ostre,chyba przed owu jestem..chociaz cykle u mnie dlugie,no ale moze ten sie skroci >ale ze moja Martyna nie lubi to ona ma frytki i paluszki rybne ;-)
 
wiktoria twoja bizutria jest bardzo ladna,wiec nie przejmuj sie jakas kretynka,ktora pewni ci zazdrosci twoich zdolnosci i dlatego tak glupio pisze..po zlosci,aby cie zabolalo !!!,a ty nie masz zablokowanych zdjec i komentarzy dla obcych ???
edyta wpadlas panu w oko,ze tak siedzial i cie obserwowal :-D,daleko maja twoje chlopaki do szkoly ??
u mnie dzisiaj na obiad kurczak curry,<cos mam ostatnio smaka na ostre,chyba przed owu jestem..chociaz cykle u mnie dlugie,no ale moze ten sie skroci >ale ze moja Martyna nie lubi to ona ma frytki i paluszki rybne ;-)
Wiesz co zdjęcia moje i dzieci mam tylko dla znajomych a o kolczykach dla wszystkich
witam się po południu
wiktoria nie przejmuj się tą dziewą dobrzeże ją zablokowałaś
wysłałam ci zaproszenie na nk
Już zerknę :-)

Przyjęłam zaproszenie i musiałam spojrzeć na twój suwaczek bo miałam już napisać że śliczne bliźniaczki a przecież to nie bliźniaczki ale podobne strasznie
PS Asia śliczna dziewczyna z Ciebie i na każdym zdjęciu inna to niesamowite :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem na chwileczke

Madlen moje chlopaki maja szkole mozna powiedziec po drugiej stronie ulicy tzn moj blok nie stoi przy glownej ulicy jest troszke schowany w glab...chlopaki musza przejsc przez swiatla przy glownej ulicy no a kolo szkoly stoi school crossing patrol i on ich przeprowadza na druga strone ,wiec daleko nie maja ;-)

Asia ja czasami zerkam na pierwsza milosc ale denerwuje mnie Pawel i Anka :angry: skomlikowane maja zycie :eek:
 
Do góry