reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Wiktoria najwazniejsze ze nic Ci nie dolega ...Jesli masz jakies watpliwosci to skonsultuj to z innym lekarzem :tak: ide napisac eska do Madlen ,bo sie napewno martwi ;-)
No własnie to jest najważniejsze ale zastanawiam się jeszcze nad wizytą u innego lekarza.Ale odczekam jakiś czas i zobaczę .Może to przed @ tak mi się brzuch zmienił? Zobaczymy :-)
 
reklama
nawet nie mialam jak wczesniej do was zajrzec..do poludnia mnie nie bylo,potem szybko po smyki,obiad..a jeszcze caly dzien walcze z bolem glowy ,grrr..teraz niby troche lepiej ale ..dalej boli..:angry:
Edyta &&&&&&&&&&&&&,i prosze jutro testowac..nie kaz nam dluzej czekac ;-)
Wiktoria kurcze..a ja tak myslalam,ze fasolinka jest...:-(przykro mi...ale najwazniejsze,ze nic ci nie dolega..a na konsultacje warto udac sie czasami do innego lekarza..,;-)
dobranoc ;-)
..jakos tak pusto tutaj ostatnio...szkoda....:-(
 
No wlasnie pustawo ...dziewczyny nas opuscily,juz nie ma takiej produkcjii postow jak to mialao miejsce niedawno :zawstydzona/y:

Madlen zobacze jak bedzie z testem ...ale obiecuje ze do niedzieli napewno zatestuje :-p

Jak projekt ???
 
Edyta a czemu nie chcialas dzisiaj test zrobic ??,myslalam ze jak rano wejde na forum,to bedzie wiadomosc od ciebie..a tu nic...zrob chociaz jutro..bo ja nie wytrzymam dluzej..:no:
projekt zrobiony,oddany..ale jeszcze niewiadomo jaka ocena...wazne ,ze zrobila i oddala ;-)
pije ktoras ze mna kawke,czy mam pic sama ?:confused:
ja teraz troszke pobiagam po forum,a pozniej czekaja na mnie codzienne obowiazki...jeszcze brak pomyslu na obiad ...
 
Madlen kochana zrobilam dzisiaj i ujrzalam tylko jedna kreche :zawstydzona/y: lecz @ nie ma wiec nadzieja jeszcze nie umarla smiercia naturalna :-p

Ja sie z Toba napije :tak:
 
Edytka tylko I ??:-(,to czekamy dalej..poki nie ma @,nadzieja jest..
a mnie martwi moj cykl..jakis dziwny..najpierw dlugo przed @ mialam plamienia,a teraz moja @ jest rekordowo dluga..niby tak mocno nie lecialo..ale czemu to tak dlugo trwa ?? boje sie,ze jestem chora..:-(
 
A moze powinnas wybrac sie wczesniej do lekarza ...i poprosic o usg ?? raczej powinni dac Ci skierowanie jak im powiesz co sie dzieje :sorry2:
 
wiem,ze powinnam..ale boje sie..jak cholera !!!!
poczekam jeszcze troszke i chyba pojde..,bo takich cyrkow jak mam teraz,jeszcze nigdy nie mialam...
 
Wiesz im szybciej pojdziesz tym szybciej sie Toba zajma :tak: a przeciez wiesz ze takie badanka troche trwaja wiec ja bym sie nie zastanawiala nad wizyta ;-)
 
reklama
Witajcie kobitki :-) co tu tak pusto :szok::szok:.Ja już wracam do was nie było mnie pare dni .Robiłam remont u siebie malowałam ściany,okna myłam,firanki prałam.Ale już mam wszystko wysprzątane :-).

Wiecie zastanawiam się nad pójściem do szkoły prywatnej :-) muszę jeszcze z mężem porozmawiać na ten temat zobacze co on powie :-)
Napije się któraś ze mną kawki ?
 
Do góry