reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Dziewczyny ja się żegnam, strasznie mi się oczka już zamykają.......
Szkoda, że moim dzieciaczkom nie :-D


Jutro obowiązkowo przywitam sie z kawką!


Do jutra dziewuszki!


 
Heksa to juz uciekasz /...w takim razie kolorowych snow ;-)

Svensonka mi troche nie pasuje to co powiedzial detektyw ,bo on jest pewny ze Madzia nie zyje a skad ma taka pewnosc ? przeciez jak ciala nie ma wiec zbrodni tez nie :sorry2:moze to jakas prowokacja jest ??
 
Dziewczyny caly czas nie daje mi spokoju ta sytuacja z Madzia bo ogladalam w Uwadze kawalek materialu w ktorym tesciowa pyta sie tej Kaski matki Madzi gdzie jest dziecko a ona na to ze ma dosyc tych pytan i ze to jej dziecko a nie tej tesciowej...no chyba tak nie zachowuje sie matka ktora wyrzucila dziecko ,coraz bardziej przekonuje sie ze sprzedali dziecko albo wymyslili cala te sytuacje aby byc w centrum zainteresowania :zawstydzona/y: Noz cos mi mowi ze mala jednak zyje :sorry2:
też co raz bardzie jestem przekonana,że Madzia żyje.
 
Ania jak chlopaki ? Zimno u Was ?

U nas srednio na jeza :-p chociaz jak otwieram okno to czuc takie siarczyste powietrze ...
 
cgłopaki zdrowi ,na ogół to oni mi nie choruja.Pogoda to taka sobie tez odczuwam sierczyste powietrze...zreszta widac to po ilisci zuzywanego gazu :)
 
Ja mam ogrzewanie komunalne wiec nawet w lato moge grzac ile chce :-p

Mi dzieciaki tez nie choruja ,a powiedz mi czy Twoi chlopcy mieli juz jakies choroby wieku dzieciecego ,ospe,rozyczke ,swienke ? Bo moich nic nie rusza :zawstydzona/y:

Asia to ogladamy to samo POLSAT gora :-D
 
reklama
my też całą rodzinka soedzimy przed tv i oglądamy garfilda :-D
Mateusz jakiś czas kiz czekał na ten film a Klaudiusz siedzi bez ruchu,jak zaczarowany ;-)
 
Do góry