reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

edytka pozniej sobie ta tv zobacze,bo jeszcze nawet nie sprawdzalam :zawstydzona/y:
asia gdzie wy po takim zimnie chodzicie ??:szok:
asiczka to milego prasowania ;-)
 
reklama
ej no tak zimno nie było a musieliśmy wyjść byliśmy zapłacić rachunki musiałam skoczyć do banku wyplacić pieniądze bo mąż prosił mnie o to a teraz siedze o 19 położe dzieci spać i bede myśleć i przeżywać ze meża nie ma :-(

kobietki wiecie u mnie w domu jest +26 stopni a na dwoże -20 jaka róznica ponad 35 stopni

kobietki chce sobie kupić dresik do domu co myś
2078872115
licie o takim albo takim
2090285415
 
Ostatnia edycja:
ej no tak zimno nie było a musieliśmy wyjść byliśmy zapłacić rachunki musiałam skoczyć do banku wyplacić pieniądze bo mąż prosił mnie o to a teraz siedze o 19 położe dzieci spać i bede myśleć i przeżywać ze meża nie ma :-(

kobietki wiecie u mnie w domu jest +26 stopni a na dwoże -20 jaka róznica ponad 35 stopni

kobietki chce sobie kupić dresik do domu co myślicie o takim
2090285415

sliczne te ubranka
kto do kogo leci hahah ja tez chce hahahah
 
Svensonka wszystkie lecimy do Edyty,ale z wlasnym kubkiem do kawy,bo ona ma tylko 4 :-D
Asia super sa te dresiki ;-)
a ja czekam za mezem,poki go nie ma to klikam,po jak wroci to mnie wyrzuci <jak mi sie ladnie zrymowalo >:-D,a dzieciaki skacza u gory ,mam wrazenie ze zaraz mi sufit spadnie na glowe :szok:,a moje prosby o cisze dzialaja 5sekund :angry:
 
Madlen ja nie lubie tiramisu jak raz kupilam to byl jeden wielki alkohol bllleeee a reszta to pychotka mniami

Asiczka mogliby tez troche zmiejszyc teren wysp wtedy mialabym do Was blizej :-D:-D a to kupilscie sobie domek ? Pewnie dzieciaczki sie ciesza ze tu przylatuja cio ?/ My z dziecmi jestesmy tu juz 5 lat a moj maz 7 latek i nawet nie wiem kiedy to zlecialo :zawstydzona/y:

Asiczka co do zdjec to mialabyc o czym porozmawiac z moim Tomem ...fotografia to u niego num jeden :tak:
Moj m tez uwielbia fotografie aparatow mamy mnostwo w wakacje sam polecial di islandiiDSC00285.jpgDSC00317.jpgDSC00332.jpgDSC00688.jpgDSC00730.jpgIslandia_2190530.jpg
 
ja jak bede miała trzecią córxcie to bedzie się nazywać Vivienne (Vivien) Alexis a jak chłopiec to Joel Colin lub Gabriel Alexander
 
reklama
Do góry