reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)


To tlumaczenie wyskakuje pod paskiem narzedziowym jest tam napisane this page has been translated from... i wtedy klikam i mi tlumaczy na ang a moze mozna tez na polski ale nie sprawdzalam :-p

Madlen a co to za pyszne cukierasy ?:-D ja mam zamiar jutro zrobic krowke z torebki ...kolezanka sie na jutro zapowiedziala wiec musze byc przygotowana :tak:
 
reklama
kochana,juz sobie poradzilam ;-)
ja stawiam babeczki..chyba...,a ty rob kawe dla wszystkich ;-)
 
ja polecam goraca czekolade:))))
własnie walcze z przerabianiem zdjec dzieci,chce powywolywac i troche ramek pokupic:)ach te moje niusie kochane:))))))))

wogole to ja kocham fotografie:))))moge godzinami bawic sie zdjeciami:))az sie nie moge doczekac az bede miala bobasa,juz mam tyyle pomyslow na fajne fotki!!
 
ja polecam goraca czekolade:))))
własnie walcze z przerabianiem zdjec dzieci,chce powywolywac i troche ramek pokupic:)ach te moje niusie kochane:))))))))

W Ikei sa fajne ramki i rameczki ;-) a przerabiasz zdjecia na jakims programie ?Jesli moge zapytac w jakim miescie mieszkasz ? Bo widze ze z UK jestes ,jesli to nie tajemnica :-p
 
edyta nie zalamuj mnie i ty chcesz zebym do ciebie na kawe wpadla,taa chyba ze swoim kubkiem ;-):-D,kiedy masz ur.to ci sie zlozymy na jakas porcelanke i sloiki ;-):-D
asiczka to przerabiaj ;-)
 
reklama
Madlen no ze 4 kubki to mam :-p ale tu jest nas stanowczo za duzo...wczoraj kupilam taki deser ,zjadlam 2 kawalki Tesco Black Forest Gateau 600G - Groceries - Tesco Groceries i teraz napewno tak szybko tego nie spale :zawstydzona/y:

Ja mieszkam w Bristolu i to chyba kawalek od Ciebie ale sprawdze na mapie :-p sprawdzilam to tylko 3h odemnie wiec zapraszam na kawke,Madlen do nas dolaczy a ja mam 4 kubki wiec starczy :-D

Asiczka slicza coreczka,a oczy ma jak pieciozlotowki :tak: a dlugo mieszkacie w UK ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry