reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Madlen co do kawki to ja chetnie :tak:

Rutkowski powiedzial ze w niedziele kiedy mialo dojsc do konferencjii matak madzi zaproponowala mezowi aby poszli do kina na horror :szok: i przed badaniem na wariografie szukala w necie jak mozna go oszukac..:angry:


Svensonka to Ci sie udalo z parka :tak:


Niom.jak bedzie kiedys 3 to oby zdrowe nie ma juz znaczenia plec.

Nie mam pl tv tylko czytalam na wp o tej madzi. To rodzice chyba cos kreca. Tak ludzie komentuja.
 
reklama
Niom.jak bedzie kiedys 3 to oby zdrowe nie ma juz znaczenia plec.

Nie mam pl tv tylko czytalam na wp o tej madzi. To rodzice chyba cos kreca. Tak ludzie komentuja.

to tak jak u nas,najwazniejsze to byc w ciazy i oby malenstwo bylo cale i zdrowe..chociaz mi marzy sie druga corcia..te rozowe sukienusie i kokardki we wlosach...achhh..moja Martyna malo nosila sukienki bo miala na nie uczulenie ,a kokardki sciagala zaraz jak zalozylam jej :-D,to moze kolejna corcia bedzie bardziej przypominala dziewczynke niz malego lobuza ;-)
 
dzis byłam u lekarza i powiedzialam ze mam od miesiaca lekki ból w podbrzuszu i w krzyżu ostatnio tez sie pojawil...w ciąży nie jestem wiec nie wiem co moze być przyczyna.Do @ zostało jeszcze okolo 5-6 dni.



A jak chodzi o zakupy dla dziciaczkow to ja pamietam,że miala fioła na punkcie wuzkow i bucików :)
 
no właśnie edyta! dlaczego kurtka jest nieposzarpana??? i gdzie reszta ciuszków??? przecież psy ani lisy nie jedzą ubrań! a co do języka córki to też chce mi się śmiać:-D bo tylko chodzi i go suszy:-D
 
Madlen ,Svensonka jest w necie taka tv nazywa sie ipla.pl czy cos takiego mozna sobie ja sciagna i za darmo ogladac...jest jeszcze jednatv ale nazwy nie pamietam jak sobie przypomne to napisze :tak:


Ania pewnie bylas u GP ?


Ja tez bym chciala corcie ale tak naprawde nie jest to istotne ,wazne aby sie udalo i dziecko bylo zdrowe ,tylko tego pragne :tak:
 
Ostatnia edycja:
Niom.jak bedzie kiedys 3 to oby zdrowe nie ma juz znaczenia plec.

Nie mam pl tv tylko czytalam na wp o tej madzi. To rodzice chyba cos kreca. Tak ludzie komentuja.

Madlen co do kawki to ja chetnie :tak:

Rutkowski powiedzial ze w niedziele kiedy mialo dojsc do konferencjii matak madzi zaproponowala mezowi aby poszli do kina na horror :szok: i przed badaniem na wariografie szukala w necie jak mozna go oszukac..:angry:


Svensonka to Ci sie udalo z parka :tak:

Co w tej Polsce dzieje codziennie jakies tragedie
 
zeberka tylko teraz uwazaj zeby corka nie wpadla na pomysl,aby suszyc jezyk w piekarniku:-D,bo z dziecmi to roznie bywa:tak:
a skad te diably czerpia pomysly i energie to ja do dzisiaj nie wiem
moje mialy kiedys pomysl na ciecie poscieli i pizamek,zebym nie zauwazyla ze ubrudzily np.od czekolady :-D
 
reklama
Do góry