reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Madlen to pozniej poprosimy zdjecie z kolorkiem wloskow :tak:

Wiktoria a zdjecia wstawilas do galerii ? jesli tak to sobie poogladam ;-)

Jeszcze podoba mi sie blekitna laguna :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem tak w biegu,bo mi syn ryczy,chyba sie nie wyspal i marudzi :wściekła/y:
karin tylko zeby to nie byla urojona ciaza :no:,ja tez tak kiedys mialam :zawstydzona/y: wszystkie ciazowe objawy ,brak @ a testy negatywne..cos mi sie w glowie zblokowalo ..najlepiej idz do gina i niech zobaczy o co chodzi..;-)
wiktoria zaraz znajde ciebie na nk i wysle zapro.;-)
asia dobry kon i po blocie pojdzie :-D,ja tez mam wieksza chcice jak mam @ :zawstydzona/y:
edyta ja nie prasuje ,no chyba ze cos trza prasowac ;-),a zdjecia nie wrzuce bo cos ostatnio nam sie komp zawiesza na zdjeciach i wszystkie mam wrzucone na trwardy i na razie nowe foty nie wrzucam do kompa :no:,a kolorek mam czerwony ;-)
a jesli chodzi o kroliczka to nic nie wiem,nie mam z nia kontaktu ;-)miejmy nadzieje,ze sie odezwie :tak:
sylwia czasami owu jest bezobjawowa,a mierzysz sobie temp ?
 
witam właśnie wruciliśmy no i znowu nabawiłąm się kataru zawsze jak pojade do domu to jak wruce to z katarem u mnie w domu jest zawsze conajmiej 26 "C a u mnie w domu to chociaż palą to zimno
 
o kurcze nic mi się nie chce jestem taka przygnębiona ale nie wiem czemu:-(

Asia mam nadzieje ze humorek do Ciebie powroci jak popiszesz z nami ;-)

Dodałam już zdjęcia :)

To ja ide poogladac :-) Widzialam i domyslam sie ze te niebieskie to dla mnie ;-) a jeszcze blekitna laguna wpadla mi w oko :tak:


Jakis czas temu bylam w toalecie i widzialam doslownie nitki krwi,ale jak poszlam drugi raz to juz nic nie bylo ,na @ to troche za wczesnie bo dzisiaj mam 27dc :confused: chyba ze znowu mi sie rozregulowalo :dry:
 
Ostatnia edycja:
tak Edytko niebieski jest dla Ciebie mam nadzieje że się podoba :)


Pewnie ze mi sie podobaja ,dziekuje :-)

Rozmawialam ze szwagrem na skype w sprawie remontu lazienki,przyjedzie do nas na lato i nam ja zrobi ,jak ja sie ciesze...a i taka kaske co mu zaproponowalismy jest dla niego odpowiednia wiec teraz tylko czekam do lato:tak:

Wiktoria napisalam ci priva ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry