reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Hejka :-)

Moje najmlodsze dziecko niedawno sie obudzilo , ja witam sie z kawka i pierniczkiem zrobionym z torebki :-)

U nas tez bylo zimno w nocy na samochodach byl szron :-p

Karin a jednkak negatywny :zawstydzona/y: kurcze ja tez sie boje ze u mnie tez sie nie udalo :-(

Dziewczynki jakie plany na dzisiaj ?
Ja na obiadek robie zupke kalafiorowa...i nie uwierzycie maz sobie zupke zarzyczyl :szok: a on tylko miesko jada :-D cos z wiekiem zaczynaja zmieniac sie mu smaki :rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się z rana my wstaliśmy z mężem po 10 dziewczynki i moja siostra wstały pewnie prędzej zachwile ubieramy i jedziemy do moich rodziców bo niebyliśmy długo :-D
 
Asia to jedziecie w odwiedzinki pozniej napisz jak bylo ;-)

Ja mam zupke zrobiona,posprzatalam kuchnie ,umylam podlogi,i maz poprosil mnie o jeszcze jednego pierniczka wiec mu zrobilam a teraz sie chlodzi :tak: jeszcze przedemna moje ulubione prasowanko mund.dzieci do szkoly ale to szybko rach ciach i bedzie po sprawie :-p
 
hej babeczki :-)
przepraszam,ze rano do was nie zajrzalam,ale albo maz siedzial na kompie albo dzieciaki :wściekła/y:
posprzatalam sobie z tej okazji mieszkanko a teraz siedze z farba na wlosach :tak:pisze do was jedna reka,bo na drugiej mam rekawiczke,bo musze jeszcze po calosci przeciagnac,bo na razie kladlam tylko na odrosty,bo juz byly takie duze ze az wstyd :zawstydzona/y:do tego moje siwulce bylo widac :zawstydzona/y:
jak zmyje farbe,meza wysle do sklepu to zajrze,obiecuje ;-)
 
reklama
Do góry