reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

bylismy w sklepie. ogladalam i jet'a i coneco v4. Jet fajny, troszeczke bardziej miekki niz coneco. Ale jezeli mam do wyboru zaplacic 600 a 1100 to jednak wole Coneco za 600.
Obejrzalam i fajnie :-)
a po roku to na pewno kupie juz lepsza spacerowke :-) parasolke.
Kochana powiedz mi czy ten coneco v4 ma pompowane kółka? Bo szukam na necie informacji o nim, i nie mogę się doczytać, czy ma pompowane czy plastykowe kółka..:confused::confused::confused:
 
reklama
Przy pierwszym dziecku też nie miałam pościeli do wózka, tylko jaśka pod plecki, gdy mały już siadał.Teraz jednak mój T znalazł w przedmiotach kobietki od której będziemy zamawiali pościel, ten sam wzorek kompletu do wózia i stwierdził ,że za niewielkie pieniądze chce zaszaleć:)Z drugiej strony nie mam nic przeciw, bo na jego papierosy i kawę(ja nie piję i nie palę) idzie masę kasy:)Przymierzamy się do nowego coneco v4+ fotelik lub ferrari albo x lander z komisu używany.Ale fotelik nowy ,bo czytałam ,że w komisach mógłby być powypadkowy sprowadzony z Niemiec.
 
Witam Marcówki 2010 ;-)
Jestem mamą marcową 2009 i chciałam się zaptyac czy któraś z Was nie byłaby zainteresowna odkupieniem ciuszków po moim synku ( są to m.in bluzy polarowe, bluzeczki cienkie, sweterki spodnie różnego rodzaju buciki czapki wszystko kupowałam nowe rzeczy są bardzo zadbane jak któraś z Was byłaby zainteresowna proszę o wiadomośc wyślę e-maila ze zdjęciami )
Dodatkowo sprzedam mate edukacyjną Tiny Love Małpia Wyspa za 80zł zdjęcia też mogę wysłac :tak: I mam jeszcze wózek Atlantic gondola+ spacerówka kolor szaro-turkusowy sprzedam za 400zł gondola używana 3mc :tak: Oczywiście jak ktoś się zdecyduje mogę wystawic aukcję na allegro z tymi rzeczami żeby było pewniej :tak:
Pozdrawiam i życzę zdrowych różowych bobasków :-D
 
Ostatnia edycja:
ja pieluchy mialam, aczkolwiek zanim sobei o nich przypomnialam i je zanioslam na oddzial wczesniakow (tam lezal Jas przez 3 doby) to minely prawie dwa dni :-D ale pielegniarki wcale sie nie upominaly o te pieluchy.
Chusteczki byly zbedne - u nas byly takie waciki do pupy (moczylo sie jewoda) - nie tyle waciki takie jak do demakijazy, co takia bardziej z takiego materialu jak gaza czy cos w ty mstylu (o ile dorbze pamietam - te 2,5 roku temu to byl ow koncu :-D).
Ja mialam chusteczk inawilzane do pupy ale Jasia uczulily od razu wiec pielegniarki radizly te ichnie waciki.
 
Rodziłam w moim rodzinnym mieście, tam musiałam mieć chusteczki nawilżane, pampersy, spirytus rozrobiony z wodą do pielęgnacji pępuszka i waciki sterylne z apteki najmniejsze.A dla siebie podkłady z belli , po cc zużyłam 3 paczki .Teraz mieszkamy w Szczecinie od 3,5 roku i muszę dopiero zrobić wywiad w szpitalu co i jak:)Aha a synek miał uczulenie od pieluch Huggies. Więc na początku używaliśmy pampersów oryginalnych, później Dada z Biedronki albo takie czeskiej produkcji z Lidla.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry