reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Słuchajcie, mam takie pytanie. U nas w szpitalu wymagaja, by zabrać paczkę pieluszek i chusteczek nawilżanych. Chodzi mi o to, czy któraś z Was ma pojęcie jak to funkcjonuje, tzn, czy z tych rzeczy korzysta tylko Wasz malusze, czy też zabieraja polożne i zakładają dzieciom z całego oddziału i tylko przypadek decyduje jaka pieluszkę ma dzieciątko na pupie? Pytam, bo mój mąż twierdzi, że po co kupować te dobre, skoro pozakładają wszystkim dzieciom wokół, a nasza mała dostanie co się trafi. :nerd: Wiecie coś w tym temacie? Bo jeśli faktycznie miałabym sponsorować szpital, to zamiast Pampersów, wolę kupić tańszy zamiennik:tak:
Ja miałam pieluchy przy sobie i sama przewijałam synka, a te co zostały zabrałam do domu. Pielęgniarki ubierały dzieci tylko po kąpieli - trzeba było przygotować komplet czystych ubranek i pieluszkę.
 
reklama
Agniesiak zawrocilas mi troche w glowie tym Jetem :-)
mam okazje kupic go za 550 zł plus przesylka.
i sie zastanawiam.
Podobno gondola nie byla uzywana w ogole, a reszta jest w dobrym stanie. Plus torba i folia ocgronna.
no i mysle, mysle..

tylko z koleji w necie kiepskie ma opinie..

a na zywo go nie widzialam..

Monika-ja sugerowałabym się opiniami znalezionymi w necie. Wiadomo-sa to zdania mamusiek, które używały wózka a nie tylko wydaje im się ze bedzie on się tak i tak sprawował. Funkcjonalnośc wóżka moim zdaniem jest wazniejsza niż fajny wygląd. Ale nawet zdania mamusiek tzreba przesiać pod swoim kątem bo jeżeli np. piszą ze ciężki jest, a ty mieszkasz w domku jednorodzinnym to wiadomo ze ta cecha wózka cię nie interesuje. Ale jeżeli np. mieszkasz już na 3 piętrze a do tego masz mały bagaznik w samochodzie to właśnie ta cecha wózka będzie jedną z ważniejszych.

JA w bardzo wielu kwestiach zaglądam na fora, na których można znależć info o przydatnmości, funkcjonalności danego produktu, wzwłaszcza wymagającego duzych nakładów finansowych.

Chciałam kupić małemu hustawkę z fisher-price'a, taka samo bujającą się w obu kierunkach tj. bok-bok i przód-tył. Wydawwałą mi się fajnym rozwiązaniem a tu okazało się ze wg użytkowników jest po prostu zbędnym wydatkiem ( koszt ok. 400-500 zl), dziecko bardzo szybk o z niej wyrasta a na dodatek siedzi jakoś dziwnie wykabłęczone więc strach zostawiać w nmiej malucha na dłużej.
 
ewcia30 mam taka hustawke i bardzo sobie ja chwale. Maly siedzial w niej wygodnie, bujal sie przynajmniej pol roku i lubil w niej przysypiac, wiec moglam zawsze zrobic pranie czy zmywanie i inne rzeczy nie martwiac sie ze cos sie mu stanie. Chustawka ma pasy i jesli dziecko jest przypiete to z niej nie wypadnie. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa.
 
bylismy w sklepie. ogladalam i jet'a i coneco v4. Jet fajny, troszeczke bardziej miekki niz coneco. Ale jezeli mam do wyboru zaplacic 600 a 1100 to jednak wole Coneco za 600.
Obejrzalam i fajnie :-)
a po roku to na pewno kupie juz lepsza spacerowke :-) parasolke.
 
ktos pisal o poscieli do wózka...
mi się wydaje niepotrzebna :confused: okryję kocykiem i i już, a te falbanki doprowadzają mnie do szału :zawstydzona/y:
no, ale może się mylę i taka pościel do wózka jest niezbędna? :confused:
 
reklama
Ja sobie odpuszczam pościel do wózka, będę młodego przykrwać kocykiem :-)
Ja też uważam, ze pościel do wózka jest zbędna...:tak::-D Po to jest w gondolce śpiworek, chyba no nie? Poduszkę malutką oczywiście, można włożyć, ale nie potrzebna jest kołderka, no nie?:dry: Kocykiem można dzidziusia przykryć, chyba, że wychodzimy z dzidzią na śnieżycę..:dry::dry:
 
Do góry