reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Uff dziewczyny. Jak ja się cieszę, że to jutro sobota i wreszcie się wyśpię.
Chodzę spać o 20, wstaje o 6 a i tak mi mało, koło 11 mogłabym znowu iść spać.
W pracy tyle papierów. Ten tydzień taki bardzo zagmatwane jest.
Wczoraj dostałam list z wynikami z krwi i wszystko jest bardzo dobrze. Umówić się też miałam na 16 tydzień na wizytę z położna ale nie ma aż terminów do 11 grudnia , także muszę czekać.
Jeśli chodzi o brzuch to u mnie ciężko stwierdzić.. ja od zawsze jak zjem zaraz mam taki wzdęty wiec jak dla mnie to czasem mi się wydaje że to już brzuch a czekam że to tylko jedzenie . Poza tym ja duża kobieta jestem.
Jak się wszyscy macie?
 
Mnie mało bo u mnie szpital w domu. Ja chora, dzieci chore i tylko wyczekuje męża niczym mój syn w Wigilię świętego Mikołaja ;-)
 
Uff dziewczyny. Jak ja się cieszę, że to jutro sobota i wreszcie się wyśpię.
Chodzę spać o 20, wstaje o 6 a i tak mi mało, koło 11 mogłabym znowu iść spać.
W pracy tyle papierów. Ten tydzień taki bardzo zagmatwane jest.
Wczoraj dostałam list z wynikami z krwi i wszystko jest bardzo dobrze. Umówić się też miałam na 16 tydzień na wizytę z położna ale nie ma aż terminów do 11 grudnia , także muszę czekać.
Jeśli chodzi o brzuch to u mnie ciężko stwierdzić.. ja od zawsze jak zjem zaraz mam taki wzdęty wiec jak dla mnie to czasem mi się wydaje że to już brzuch a czekam że to tylko jedzenie . Poza tym ja duża kobieta jestem.
Jak się wszyscy macie?
Bardzo się cieszę że wszystko dobrze- gratuluję :) :) :). Ja po każdym jedzeniu i piciu( A pije bardzo dużo) mam straszne wzdęcia- aż czasami nie mogę oddychać.. i mam wtedy dwa razy większy brzuch :)
 
Gosik880 w ktorym tc jesteś? ja na luteinie bylam od poczatku i od 14tc zaczelam zmniejszac dawki żeby łożysko przejęło produkcje do 16tc. A bralam dosc bo 600mg/dzień. Dzis mam.16+1 i pierwszy dzień zupełnie bez leków.

Co do brzucha to bandzioch mam jak sie patrzy jak ubieram cos obcisłego to mnie w kolejkach przepuszczają :-D
 
reklama
Do góry