reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Witajcie... niestety mam smutna wiadomość [emoji17] Kari dziś napisała że serduszko dziecka przestało bić [emoji22] kazała przekazać że nie ma siły tu wrócić i pisać... Ja mam nadzieje że podniesie się po stracie i jeszcze będzie szczęśliwa. Nie wiem nawet co napisać tak strasznie mi przykro [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
O rany :((( tak strasznie mi przykro. Nie ma slow, ktore moglyby ukoic ten bol... mam nadzieje Kari, ze odnajdziesz spokoj i swoje szczescie. Mocno Cie sciskam.
 
Witam was dziewczyny weszałm zobaczyć czy sie odezwala kari i z szokowalyscie mnie współczuję jej bardzo aż płakać mi się zachciało [emoji853][emoji22]
 
Jezu dziewczyny, masakra, a właśnie miałam pytać czy coś wiadomo o Kari, bo nie wiem czy nie ominelam jakiegoś postu jak nadrabiałam. Tak mi przykro, boje się o nia strasznie, bo wiem, jak bardzo to się odbija na psychice. Mam nadzieje ze przeboleje i wstanie silniejsza, życzę jej jak najlepiej.. nie wiem co jeszcze moge powiedzieć.. to straszne [emoji24]


@made będzie wszystko super, trzymamy kciuki i dawaj znać po [emoji4]
 
Kari kochana jestem z Tobą całym serduchem. Trzymaj się jakoś, jesteś naprawdę niesamowitą kobietą :(
 
Boże co za tragiczna informacja od rana.
Kari tak bardzo mi przykro, nie wiem co można napisać w takiej chwili.... tule mocno
 
reklama
Do góry