reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Roki mnie tez to przeraza...

Kluseczka kazdy rodzic popelnia bledy, ma czasem dosyc, placze z bezsilnosci ale za kulture sie nie placi, szacunek to cos czego kazdy rodzic powinien nauczyc i pokazac dziecku...

Sun i jak ten segregator?
Z humorem mam to samo...
Ja już się zastanawiam, czy nie powinnam iść do psychologa, tylko nie znam żadnego w okolicy. Zastanawiam się, czy to hormony, czy przeżycia, czy mi rzeczywiście psychika siada i czy będzie lepiej...
 
reklama
Sun, ta torba w ogole mi sie nie podoba... tzn nie wiem gdzie mialabym ja nosic, na zakupy?

Odnosnie zmiany nastrojow to najprawdopodobniej hormony, daj sobie jeszcze troche czasu, pij melise, duzo spaceruj, jesli bedzie sie pogarszac, wtedy poszukaj psychologa.
Ja sie najbardziej boje pologu i Baby Bluesa...

Mnie wydaje, ze tez zaczynam czuc ruchy [emoji4] pytalam lekarza czy to mozliwe, on powiedzial, ze dzidzia tak wywija, ze calkiem mozliwe.
 
Ja miałam kilka razy takie dziwne uczucie bąbelków, ale w sumie tak sobie myślę że to chyba nie możliwe przy moich gabarytach :p
Natomiast czuje więzadła co jakiś czas i momentami brzuch boli jak na @ tyle że nie mocno, po prostu go czuje. Wizyta we wtorek, może nie zwariuje do tego czasu :p
 
Ja miałam kilka razy takie dziwne uczucie bąbelków, ale w sumie tak sobie myślę że to chyba nie możliwe przy moich gabarytach :p
Natomiast czuje więzadła co jakiś czas i momentami brzuch boli jak na @ tyle że nie mocno, po prostu go czuje. Wizyta we wtorek, może nie zwariuje do tego czasu :p
Mam tak samo jak ty wizyta w środę mam nadzieje ze nie ogłupieje:)

A tak wogole dziewczyny jak się czujecie ?
 
@roki_1991 mam tak samo :) i tak samo sobie wytłumaczyłam te bąbelki ja wizytę mam w poniedziałek, nigdy bym nie uwierzyła gdyby mi ktoś powiedział że nie będę mogła doczekać się wizyt u ginekologa
 
Dziendobry.

Zmijka wypisz wymaluj moja rodzina. Siostra zawsze och i ach a u mnie moja mama pobila twoich tesciow, w tym samym miescie mieszka 4 lata a na kawie byla uwaga, raz jak ja zaciagnelam sila i jeszcze sie na mnie obrazila ze ja zabralam bo ona ma pranie do zrobienia. Caly czas jak u mnie byla na tej kawie przemilczala i siedziala na telefobie piszac smsy ze swoim partnerem jak nastolatka. Temat rzeka.

Zazdroszcze wam ruchow :) ja chyba szybko nie poczuje tym razem.
Za tydzien w sobote mam wizyte u mojego pl ginekologa, prawdopodobnie jedna z ostatnicg, chcialam za 2 tyg zeby sprawdzil co jest miedzy nogami no ale przylatuje za tydzien wiec nie mam wyboru i nie wiem, podejrzewam ze nie bedzie chcial jeszcze mowic nic bo to bedzie dopiero 14+2. Bede miala odstawiana luteine tak zeby w 16 tyg juz jej nie brac, uff jeden lek mniej.
 
Sun, ta torba w ogole mi sie nie podoba... tzn nie wiem gdzie mialabym ja nosic, na zakupy?

Odnosnie zmiany nastrojow to najprawdopodobniej hormony, daj sobie jeszcze troche czasu, pij melise, duzo spaceruj, jesli bedzie sie pogarszac, wtedy poszukaj psychologa.
Ja sie najbardziej boje pologu i Baby Bluesa...

Mnie wydaje, ze tez zaczynam czuc ruchy [emoji4] pytalam lekarza czy to mozliwe, on powiedzial, ze dzidzia tak wywija, ze calkiem mozliwe.
no niby na zakupy, ale na razie to mi się nie widzi z nią chodzić
 
Sun, ta torba w ogole mi sie nie podoba... tzn nie wiem gdzie mialabym ja nosic, na zakupy?

Odnosnie zmiany nastrojow to najprawdopodobniej hormony, daj sobie jeszcze troche czasu, pij melise, duzo spaceruj, jesli bedzie sie pogarszac, wtedy poszukaj psychologa.
Ja sie najbardziej boje pologu i Baby Bluesa...

Mnie wydaje, ze tez zaczynam czuc ruchy [emoji4] pytalam lekarza czy to mozliwe, on powiedzial, ze dzidzia tak wywija, ze calkiem mozliwe.
A z tą melisą to nie wpadłam na to, muszę zacząć pić, jak mnie dopada zły nastrój, chyba w ciąży można pić? Wiecie coś na ten temat?
 
Sun, ta torba w ogole mi sie nie podoba... tzn nie wiem gdzie mialabym ja nosic, na zakupy?

Odnosnie zmiany nastrojow to najprawdopodobniej hormony, daj sobie jeszcze troche czasu, pij melise, duzo spaceruj, jesli bedzie sie pogarszac, wtedy poszukaj psychologa.
Ja sie najbardziej boje pologu i Baby Bluesa...

Mnie wydaje, ze tez zaczynam czuc ruchy [emoji4] pytalam lekarza czy to mozliwe, on powiedzial, ze dzidzia tak wywija, ze calkiem mozliwe.
tak się zastanawiam, że chyba nie tylko waga mamy ma znaczenie, ale ruchliwość dziecka, ułożenie łożyska, wrażliwość macicy, bo to przecież czujemy w środku, więc nawet warstwa tłuszczyku nad chyba nie ma aż takiego znaczenia
 
reklama
Do góry