reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Mandrzejczuk, dobrze, że mówisz o tej pościeli, bo też się zastanawiałam nad tą w paseczki. Co prawda kupiłam już w sklepie dwa komplety, ale pomyślałam sobie, że jak się któryś zużyje to właśnie tą kupię z allegro. A teraz już wiem, że lepiej nie:) Dzięki:)
 
Jakiej firmy pościel polecacie?
Madictex - to polska firma i niby opinie pozytwyne co do produktów - nie wiem czy mandrzejczuk kupowała pościel dokładnie tej firmy bo tych paseczkowych jest zatrzesienie na allegro i to bardzo róznych firm. W tym tygodniu przyjdzie moja to pomacam, upiore i zobacze, może mi sie trafii jakaś lepsza jakościowo
 
Madictex - to polska firma i niby opinie pozytwyne co do produktów - nie wiem czy mandrzejczuk kupowała pościel dokładnie tej firmy bo tych paseczkowych jest zatrzesienie na allegro i to bardzo róznych firm. W tym tygodniu przyjdzie moja to pomacam, upiore i zobacze, może mi sie trafii jakaś lepsza jakościowo
Dokladnie, paseczkow jest pelno, ja tez kupilam taka jak mandrzejczuk tylko fioletowa i moja gatunkowo jest OK . jestem zadowolona
 
ja mam posciel, kocyk, rozek i okrycia kapielowe firmy Drewex i z czystym sumieniem moge polecic, sa mieciutkie i fajne wzorki maja.

Dziewczyny a tak z innej beczki - macie jakies ksiazki o zabawach z niemowlakami ?? tak sie wlasnie zastanawiam bo kiedys w ksiegarni taka widzialam.
 
no faktycznie wzory podbne albo nawet identyko, tyle że firma inna, no to miejmy nadzieje że ta co ja ją kupiłam okaże się lepsza jakościowo, w komentach kupujący chwalą sobie jakość, no nic przyjdzie to pomacam, zawsze jak cos mam 10 dni na oddanie bez podania przyczyny ;)
 
Dziewczyny Carrefour przysłał mi kupon rabatowy -10% na dowolne pieluchy pampersy. Ważny do 30 kwietnia. Sumuje się z innymi promocjami.
Wystarczy wydrukować i okazać w kasie.
Jeśli któraś chce - proszę o adres mailowy i podeślę bo jest taka możliwość :)
 
reklama
A oto mój fotelik, co prawda jeszcze nie mam go w domu, ale już kupiony i zapłacony (na allegro kupiłam używany):

2.jpg1.jpg
 
Do góry