reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

adeczka świetny leżaczek! nic dziwnego ,że mały Ci się już pcha skoro takie cuda czekają na niego :-)

marzena, dzięki za testy:) mi jakoś nie przyszło to do głowy, a kupiłam pampersy i happy
 
reklama
Bra ale fajny komentarz :-D;-)

Testy testami, na chłonność może i dobre, ale co z reakcją pampers/skóra (odparzenia), pielucha/kupa i trzymanie zawartości w środku, nie wokół dziecka :-)

Poczekam na wyniki testów na dzieciach :-)

Leżaczek śliczny, ma może wibracje?
 
adeczka śliczny leżaczek..

dziewczyny mam pytanko ma któraś hamak w domu?? znaczy na ogrodzie??:-p
chciałam kupić sobie , i zastanawiam się czy lepszy jest taki na samych sznurach czy z ta deska z przodu i z tyłu...??:-)
 
A to nasze łóżeczko no i prawie całe wyposażenie w środku: wypr.jpg
 
alex mam taki sam przewijak:)
widzę, że większość ma ciemne łóżeczka, może to taki odreagowanie po tym jak kiedyś były tylko sosnowe i białe?
Kamcia ja jestem hamakowa- najlepsze są takie z deskami(, bo jak się ułożysz to się nie zwijają tak na Ciebie , no chyba ,że lubisz mega napięty- to taki nieusztywniany można rozciągnąć mocno - z tym ,że wtedy musi być mega napięty i nie jest za wygodny.Ja lubię aby był lekko luźny i jak się do niego zapakuje ,żeby trochę otulał.No i bierz taki większy raczej- dwuosobowy.
p.s moje zdobycze :D dzisiejsze
 

Załączniki

  • DSC00492.jpg
    DSC00492.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
reklama
jaipur sliczne tygryskowe ciuszki ;-)
co do hamaczka to ja mam taki materialowy z deskami na koncach i jest super, moim zdaniem taki z deskami jest wygodniejszy bo jest latwiej usiasc a i wygodniej sie lezy, nic sie nie zwija i nie bedzie w nim az tak goraco w lato.
 
Do góry