reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
dziewuszki mam do was pytanko: do ilu miesięcy tak mniej więcej dziecko śpi w łóżeczku, a od kiedy można je "przenieśc" do dziecięcego łóżka ? pytam, bo zastanawiam się, czy nie kupić kołyski zamiast łóżeczka, skoro w pokoiku i tak będzie już stało łóżko, w którym mała będzie spać gdy podrośnie?
 
Bra kołyska posłuzy Ci bardzo krótko dopuki dziecko nie zacznie się dzwigać myśle że do około 4 msc juz nie pamietam a łuzeczko to przynajmniej do dwóch lat o ile nie dłuzej :-Dzreszta sama się przekonasz że takiego dwulatka cięzko położyc do łuzka zeby z niego przed zasnięciem z 10 razy nie wyszło ja tak miałam jak się przeprowadzilismy i zrezygnowałam z łuzeczka to mała wedrowała kiedy chciała a iw nocy nie byłonad nią kontroli:-D
 
dziewuszki mam do was pytanko: do ilu miesięcy tak mniej więcej dziecko śpi w łóżeczku, a od kiedy można je "przenieśc" do dziecięcego łóżka ? pytam, bo zastanawiam się, czy nie kupić kołyski zamiast łóżeczka, skoro w pokoiku i tak będzie już stało łóżko, w którym mała będzie spać gdy podrośnie?

u nas w kołysce mała wcale nie chciała leżeć.. ale jak pisze jandia posłuży krótko...

moja mała jednak w łózeczku spała do 8 miesiąca:tak:(z czego od 4 miesiąca już na opuszczonym bo sama wstawała do siadu) później już w zwykłym łózku bo jakoś odechciało jej się tam zasypiać a i odłożyć się nie dała:sorry2:
więc na zwykłym łózku kładłam się z nia zasypiała i wychodziłam...
i tak zostało do dziś;-)
 
To ja rekordzistka, bo Mat swoje łóżko dostał w wieku 4 lat :zawstydzona/y:, to które na kącikach wstawiłam. Nie będę się tłumaczyć, bo to zła postawa była, ale mój cycuś spał ze mną. I wszyscy mówili że będzie rozcieciany, a On taki zaradny (tak mi nauczyciele mówią).

marzena, świetny wózek a kolory i wzór idealne. Bardzo mi się podoba.

Widzę, że wszystkie nówki wózki macie.
 
Prześliczne tygryskowe ubranka! Synek będzie w nich nieźle brykać ;-)

Wózek super, bardzo fajny i ma podobną konstrukcję jak Tutek, tylko przód bardziej wysunięty

WÓZKI DLA DZIECI WIELOFUNKCYJNE - GRANDER - Tutek - wózki dziecięce, łóżeczka dziecięce, mebelki dziecięce, akcesoria dziecięce. Odwiedź nas...

Z łóżeczkiem to różnie, zależy od dziecka, od matki, od łóżeczka. Nasza łóżeczko ze szczebelkami miała do 3 lat, wyciągnęłam tylko dwa boczne szczeble i mogła bezpiecznie wyjść a nie wypadała w czasie snu z łóżka (bardzo niespokojnie spała od urodzenia). Po to mamy w łóżkach obniżane posłanie i wyjmowane szczebelki, żeby stojący malec mógł bezpiecznie z niego korzystać. W okolicach 4 roku przerobiliśmy je na kanapę (mamy łóżeczko od 0-7 lat z VOX-u). Poszła do szkoły, dostała dorosłe łóżko.
 
reklama
Mają podobne rozwiązania i od razu przyszedł mi na myśl ;-)

captiva-2w1.jpggrander_011.jpg
 
Do góry